Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már régóta vagyok benne egy plátói szerelemben.

Van egy fiú akivel megismerkedtem és sok közös van bennünk.....

Úgy érzem hogy ő kitudna hozni a plátóiból de nem azért kell a fiú hogy kihozzon belőle,stb.....

Már régóta ismerkedek,barátkozok és úgy érzem én belé tudnék szeretni ha megismerném jobban.Az a baj hogy sok dolga van és nem sokat beszélgetünk.Az a baj hogy én úgy érzem hogy nem tetszem neki.Múltkor pont ő írt rám meg volt hogy nem tudtam mit írni neki és írt még valamit hogy tudjak rá válaszolni.

Van hogy csak két-három szavas választ ad, van amikor pedig több mondatot is ír.Szerintetek hagyjam békén vagy próbálkozzak? Lány vagyok



2017. ápr. 14. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
süsd meg.
2017. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rettentő értelemes kommentet...
2017. ápr. 14. 14:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!