Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változhatot meg ha változot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatot meg ha változott egyáltalán?

Figyelt kérdés
ha egy lány akivel már sokat beszéltünk a neten,mindent elmondtunk egymásnak kb.,tudja hogy én szeretem és féltem,szóval ő most elkezdett hírtelen sokat írni,minden nap érdeklödik hogy mi van,ha tudta hogy van aznapra programom akkor hogy hogy telt,a beszélgetésben ha én nem reagálok akkor ír valamit tovább hogy én is írjak.korábban nem volt ilyen,mitől változhatott?azért mert elmondtsm neki hogy mostanában vannak gondjaim?ja van párja neki

2017. ápr. 12. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... gondolom, mivel sokat beszélgettetek egymással valószínűleg egyre jobban megbízik benned és sok mindent elmond, többet akar rólad tudni. Velem is volt ilyen, bár azzal a fiúval én össze is jöttem. Szóval lehetséges, hogy szerelmes beléd (ezt sajnos így nem zárja ki, hogy van párja) de lehet, hogy csak nagyon jó, megbízható barátként gondol rád. Nem pontosan értem, hogy úgy szereted, hogy szeretnéd, ha a barátnőd lenne, vagy csak baráti szeretetre gondolsz. Ha az előbbi, talán kárpótolni akar, mert kedvel, de nem ugyanúgy, ahogy te őt, ha pedig az utóbbi, akkor viszonozni akarja a szeretet, szerintem.


Remélem érthet a válaszom :)!

2017. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*érthető
2017. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!