Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen kinézet undorítónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kinézet undorítónak számít?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy gyakran bámulnak meg de nem tudtam miféle okból és miután kaptam néhány bántást a rögeszmém lett, hogy kiábrándultságot/undort érez mindenki aki rám néz.


176cm magas vagyok és 85kg. A plusz kilók mellett homokóra alakom van. Sajnos az arcom is husisabb és jelenleg nem sminkelek. Bőrhibám nincs. Szemüveges vagyok (keveset van rajtam) és fogszabályzós is amit nagyon utálok. (beszéd közben nem látszik és vigyorgás helyett mosolyogni szoktam) A ruhatáram teljes mértékben fekete és nem éppen a legcsajosabb, hanem "középút". A hajam és a szám művészi adottságokkal lett megáldva, ezeket szépnek látják rajtam.


a belső tulajdonságaimtól és személyiségemtől elvan ájulva mindenki (ha ez annyira érdekelne valakit szívesen megírom privátban) de ez aligha ér valamit egy ronda külső mellett ugyebár.


Létezik olyan férfi aki vonzónak/szépnek látna egy ilyen lányt? Sok mindent szeretnék változtatni de a jelenlegi helyzet is érdekelne.


Volt már fiú aki megcsókolt de vagy neki van elrettentően fura ízlése vagy én vagyok eltájolva...


Korai aggódás, de van rá esély, hogy valaha is legyen normális kapcsolatom (nem vagyok a szia-tetszel-járunk híve) ilyen kinézettel és hozzáállással? (első mondat)


Direkt nem a tinikapcsolatok témába írok, mert férfiak(!) véleménye érdekelne elsősorban. A "külső kevésbé számít" egy nagyon helytelen általánosítás, éppen ezért lennék kíváncsi 1-2 pontos véleményre.


16/L



2017. ápr. 7. 22:57
 1/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
93%
Egy kép többet mond ezer szónál.
2017. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden relatív.

Valakinek ronda vagy, valakinek Szép.

A személyiség is ugyanilyen.Sok ezer kedves, megértő ember van körülöttem, mégis kijövök vagy öttel.

L

2017. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Az elsőnek részben igaza van, viszont szerintem nem vagy undorító. Ne érdekeljen hogy mások mit mondanak, csak a jószándékú véleményt hallgasd meg. Tudom ez nem könnyű de a rosszindulatú emberekre nem kell hallgatni. Benned keresik a hibát miközbe lehet h bennük több van. Mellesleg én is duci vagyok. (163/75) És nem zavar. Így szeretem magam. És akik szeretnek ugy fogadnak el ahogy vagy!!! Ha változol ne mások miatt hanem magad miatt tedd!!:)
2017. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Már elkezdtem írni a véleményemet, de megpillantottam, hogy a férfiak véleménye érdekel csak, én pedig 17 vagyok.

Fene a diszkriminációba :/

2017. ápr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj meg de 16 éves lányhoz 85 kg az nagyon sok. Én 21 éves vagyok és 183cm-es férfi létemre 90 kiló fölé sose mentem pedig én se vagyok az a csontsovány alkat és jelenleg is 86kg vagyok úgy hogy kondizok. Szóval létezhet aki vonzónak találna de ki merem jelenteni, hogy a többségnek nem. Még akkor sem ha valaki nem pin@vadász hanem tényleg barátnőt akar magának (pl nekem sem jönnek be hasonló lányok, nálam fontos, hogy egészségesen nézzen ki valamennyire az illető). Tehát ez rajtad áll, hogy a többségnek szeretnél megfelelni, vagy a kissebbségnek. Ha a többségnek akkor változtatni kell (fogyás, edzés, jobb minőségű kaja) ha pedig maradnál ilyen, akkor sokkal ritkább, akinek bejönnél de nem lehetetlen, hogy párt találj. Szóval nem undorító de nem is vonzó. De te még fiatal vagy, ha változtatni szeretnél akkor tedd meg, a kételkedés csak időpazarlás. Ha valamit nagyon akarsz úgyis megteszed, ha nem akkor nem.
2017. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésedre válaszolva, igen ez már egy kicsit undorító.
2017. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

A kilóiddal meg a száddal nagyon nem mondasz nekem senkit.

Pl. egy lány osztálytársam szintén egy testesebb fajta, de pl. ő szerintem jól néz ki. Igen, meg kell hagyni!

És ismertem egy csajt, akinek hasonló volt a tömege, "egy súlycsoport" volt. De szerintem annyira ronda volt, engem taszított az egész. (És rámmászott, ójee, de lepattintottam)

Sok dologtól függ. :)

2017. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haa zsír jol oszlik el akkor akár nagyon szexi is lehetsz
2017. ápr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia az alak az változik folyamatosan de ha a felfogásod nem akkor nehez lesz mert már most is van egy jol fejlett gátlásod ami csak növekedni fog ha a hozzaalasodon nem valtoztatsz. 51 évesen pár muffal a hátam mogott tudom mit beszelek raadasul ugy hogy a fejem nyakam karom szetvarrva fulbevalok piercingek tomkelege es jövö honapban arcom lesz varrva. de mivel nem foglalkozok más velemenyevel ezert nincs gatlas bennem. Neked is ez legyen a szempont. ne mások véleményére adj hanem azzal foglalkozz neked mi az ami jo es tetszik. magyarul szard le a mások véleményét
2020. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi!
2023. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!