Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszoltok erre a pár kérdésre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszoltok erre a pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Először is lányok válaszát várom bár fiúk is írhatnak csak nyilván ők bizonyos kérdésekre akkor nem tudnak válaszolni :D


Szóval:

1,Ki a leg jóképűbb/helyesebb/legszebb arcú srác akit személyesen láttatok, ki ő nektek, ismeritek közelről vagy csak látásból? 2, Összejöttetek volna vele vagy össze is jöttetek? Ha a válasz nem akkor miért nem? 3, Ti alá tudjátok támasztani azt a feltevést, hogy a legszebb lányok és fiúk általában nem váltogatják sűrűn a partnereiket (pedig megtehetnék) vagy cáfoljátok? 4, Az első kérdésben emlegetett illető hogy nézett ki? Több jó vagy inkább több rossz tulajdonsága volt?

5, Szerintetek létezik tökéletes ember, aki külsőleg is szinte kivétel nélkül mindenkinek tetszik, és belsőre is egy nagyon jófej intelligens ambíciózus és korrekt ember? 6, Ha egy ilyen akarna ismerkedni veletek boldogok lennétek vagy inkább nyavajognátok, hogy túl tökéletes és neked nem kell?


2017. ápr. 6. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Egy fiú az osztályomból

2. Nem jöttünk össze, mert nem mert lépni, pedig ő is szeret/szeretett

3. Ha valaki kívülről szép de belülről egy k...va akkor nem, ez nem igaz

4. Szőkés barna haj, kékes szem, néhány szeplő. Sok jó tulajdonsága van (kedves, uvarias, aranyos) de van pár fura, rossz is (gyáva, szégyenlős)

5. Mindenkinek más a tökéletes, szóval mindenki számára ideális ember nincs...szerintem...

6. De ha megtalálnám a számomra tökéletes embert, akkor én szívesen ismerkednék vele.

17/L

2017. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem (:
2017. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Zsoltnak hívták.

2. Össze is jöttünk.

3. Nem a szépségtől függ hogy valaki szerelmes a párjába és vele akar lenni. Ha ez van akkor nem váltogatja a párjat egyik nem se. Ha valaki viszont minden nőt/férfit ki akar próbálni akkor úgyis megcsalja a párját ha akarja.

4.A zsolti nevű srác kb 176 cm magas volt, vékony testalkat viszont nagyon erős! Mert rendszeresen sportolt. Rövid sötét barna haj, a szemei viszont tündöklőek voltak. Mint egy gyémánt aminek halvány kék szine van. (A szeme volt a fő ok ami miatt megtetszett) több jó tulajdonsága volt mint rosz, a rosz az az volt hogy minden héten elment inni és nagyon sokat, emelett nem volt nagyon hűséges tipus, és hazudott is. Akkor is mikor tudta hogy tudom hogy hazudik.

5. Nem létezik tökéletes ember. Viszont lehet valaki tökéletes számunkra a hibáival együtt is. Mondjuk nekem Jon Foo nagyon bejön :D

6. Újra nem jönnék ösze Zsolttal viszont ha Jon Foo jönne oda hozzám akkor biztos boldog lennék, viszont azt érezném hogy nem vagyok neki elég jó mert nem vagyok plázacica kinézetű hölgyemény.

2017. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Az eggyik osztálytársam.

2. Összeszeretnék vele jönni és alakul

3. Egyénfüggő de úgy általánosságban cáfolom

4. Magas, barna hajú,barnás sötétzöld szemű, vékony, sportos, nagyon cuki az arca, és több jótulajdonsága van.

5. Szerintem nem létezik

6. Boldog lennék( persze ha nem lenne az a fiú akit leírtam)

2017. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1,Egy fiú (nem osztálytársam) ismerem közelről2,összejönnék vele3,nem4,barna haj világos kék szem kocka has kb 175cm5,igen szentem ő az6,boldog lennék :)
2017. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Egy srác aki iskolatársam.

2. Én összejönnék vele de nem igazán értem a viselkedését ,elég ellentmondásos. Úgyhogy ez most nem rajtam múlik szerintem.

3. Nem lehet ezt így általánosítani.

4. Nem ismerem annyira(nem beszéltünk még személyesen) de amiket tudok róla/tapasztaltam nagyrészt pozitív. Az összkép az ami számomra benne a megnyerő. De az apró részletek is nagyon tetszenek (keze ,szemei stb.)

5. Igazán tökéletes nincs de van egy ismerősöm egy srác akibe kb. 1-1.5 éve szerelmes voltam es minden lány odavolt érte. Baromi jól néz ki ,jó stílusa van és nagyon intelligens ,humoros stb stb. Szóval

egy nagyon jó ember.

6. Nyavajogni nem nyavajognék de lehet hogy kellemetlenül érezném magam mert ő jóval közelebb áll a tökéleteshez mint én.

Erre most azért sem tudok válaszolni ,mert van egy srác (első kérdésre a válasz) akiért teljesen odavagyok és ilyenkor nem tudok másokra gondolni.

2017. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!