Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hivjam magamra a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjam magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba egy évvel idősebb mint én és csak látásból ismerjük egymást. Én szívesen beszélnék vele de nem tudom hogy kezdeményezzek.. ő nagyon szimpatikus nekem és sok közös van bennünk. De ami fura ll hogy instán elfogadott de facebookon már nem. Szerintetek miért ? Mostanában köszön nekem de ennyi. Szerintetek hogy kéne tudassam vele, hogy bejön? Mondjuk már biztos sejti mert általában ott vagyok ahol ő és észrevette, hogy figyelem. Ilyenkor mikor rám nézz egyszerűen görcsölök nehéz tartanom a pillantást mert nem tudom hogy jó vagy rossz ahogy néz rám nem az a kiszámítható típus. Szerintetek mit kéne tegyek? Hogy érjen el, hogy beszélgessen velem?16L

2017. márc. 27. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szólítsd le: - Szia, Laci, nem hívsz meg egy fagyira?

Azonnal fogod látni, hányadán vagy. Nem fog esni semmi bajod.

2017. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Találj ki vagy csinálj magadnak egy problémát, aztán kérd meg, hogy segítsen
2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
dörgölözd oda a fenekedet a micsodájához..
2017. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!