Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán megfogtam a fiú kezét....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán megfogtam a fiú kezét. Felkeltettem a fantáziáját? 17/l

Figyelt kérdés
Ma láttam az utcán a lámpánal egy nagyon szimpi fiút. A kezét finomon megsimogattam, utánna furám rám nézett de nem mondott semmit. Utánna a buszon ilyen 4es ülőkére leült, én is leültem vele szembe. Ott is csak bámult, nem hiszem hogy zavarta volna. Utánna ráléptem finoman a cipőjére. Szerintem azt gondolhatta hogy retardált vagyok. Csak nem tudom hogy ezek utan mit csinaljak, a nevit nem tudom(facebookon nem tudnám bejelölni) Többször látom mert a sulija majdnem az én sulim mellett van.
2017. márc. 16. 15:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz, amit csináltál..... Szerintem hülyének nézett.... És az ilyen lányok sosem kellenek, mert könnyen adják magukat. Nagyon gáz volt.
2017. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vevő lett volna ,akkor már a kézsimi után.
2017. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
😂😂
2017. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
felkeltetted de nem jó értelemben.
2017. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :DDD De te is írtad, hogy retardáltnak hisz akkor miért csináltad? :D
2017. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jajj...17 evesen jobban tisztaban lehetnel ezekkel a dolgokkal
2017. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Atyaságos isten 17 évesen ilyen szerencsétlen legyél.

A fiúk szeretnek udvarolni és nyilván egyértelmű jeleket kapni arról, hogy van-e értelme, de azt azért nem szeretik, ha rájuk erőszakolod magad és nem veszed a lapot arról, hogy nem vevők rád. Főleg ilyen idióta módon. Szerintem úgy volt vele, hogy nem vagy normális, és egyszerűen nem tudta hogy érje el, hogy hagyd békén, mert egy ilyen bolondtól még az is kitelik, hogy elkezd ordibálni meg átkozódni, ha egyértelműen megmondja, hogy hagyd már békén...

2017. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!