Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan beszéljek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan beszéljek halkabban?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy egyáltalán nem tudok halkan beszélni, ha próbálok, akkor sem megy. Eddig nem zavart, de most az egyik barátnőm nem akarja elmondani a fiúügyét, mivel szerintük "lebuktatnám" őket azzal, hogy hangosan beszélek. Nem érdekel a véleményük, mert szerintem ők sokkal hangosabbak, mint én, de ez most elgondolkodtatott. Lehet, hogy tényleg halkabbnak kéne lennem, nem miattuk, miattam. Sok helyen olvastam, hogy lányos az, hogyha egy lány halkan beszél. Van erre valami praktika, hogy hogyan beszéljek halkabban?
2017. márc. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ja. kevesebb levegőt préselsz ki a tüdődből, hidd el, csodákat művel.
2017. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az üvöltés helyett próbálj normális hangnemben beszélni.
2017. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!