Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogy adjam a tudtára hogy tetszik nekem?
Figyelt kérdés
Az osztályba novemberben jött egy fiú. Első látásra beleszerettem. És szerintem én is tetszem neki. Hogy adhatná meg a tudtára hogy tetszik nekem anélkül hogy leégnék mindenki előtt?
Mindketten hetedikesek vagyunk. A válaszokat előre is köszi:)
2017. febr. 15. 14:01
1/8 anonim válasza:
Próbálj meg vele privátban beszélgetni (skype, viber, stb.) és próbálj kissebb jeleket elrejteni az üzeneteidben amiből rájöhet hogy te nem csak barátkozni szeretnél. Én a helyedben nem az osztály előtt mondanám meg neki mert akkor van rá esély hogy csak a "nézők" miatt visszautasít.
Sok sikert :)
2/8 anonim válasza:
Nem akarlak lehangolni, de teelllljeeeeseeen felesleges ilyen korban összejönni valakivel, inkább barátkozz több emberrel, és úgy válassz majd kb 16-17 évesen.
3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De tuti nem utasítania vissza. Az osztály előtt már mondott olyanokat amiből kiderült hogy tetszem neki. Csak nekem lenne ciki mert zavarba vagyok a közelében
2017. febr. 15. 14:16
4/8 anonim válasza:
Meg azzal foglalkozz, hogy magaddal elégedett legyél a jövőben, tehát tanulj, sportolj, űzz egy hobbit amit imádsz.
5/8 A kérdező kommentje:
Légyszi ne olyanokat írjátok hogy a tanulással foglalkozzak meg a sporttal meg majd később pasizzzak. Nagyon szerelmes vagyok abba a fiúnak és valószínűleg én is tetszem neki.
2017. febr. 15. 14:22
6/8 Párnahuzat válasza:
Vicces vagy. :) Most még nem érted hogy miért mondják, de majd rájössz.
7/8 anonim válasza:
mondjuk jogos, hogy mindenkinek végig kell mennie a rossz dolgokon, hogy utána jól tudjon cselekedni:) Csináld csak, tapasztald meg.:D Viszont egyetlen tanácsom akkor is van, ne legyél annyira önfejű(ilyen is jó ha van, nem erről van szó, csak ne mindig:D), mert amit a szüleid tudnak nagyrészt, hogy érdemes tanulni, stb, azokat nem azért mondják, mert ezt kell mondania egy szülőnek, hanem mert tudják hgy ez lesz jó neked.
8/8 A kérdező kommentje:
Persze közbe tanulok meg vannak hobbiim.
2017. febr. 15. 20:25
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!