Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kevés az érzelmes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés az érzelmes, romantikus fiú?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 11:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Alig lehet találni olyat.
2017. jan. 7. 11:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a lányok nagy többsége a "rossz fiúkat" kedveli. Nekem írhatsz, ha van kedved.
2017. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 denikaulitz válasza:
100%

"A kor fejlődése"

Gobdolj bele... Ha manapság valaki udvarias már azt is az emberek udvarlásnak veszik. Pedig régen ez egy természetes dolhog volt. Ezért eltűnik a udvariasság. Ahogy az érzelmesség is. A legtöbb lány nem becsüli meg ezt és a fiúk csalódnak. Ezen kívül nagyban függ nívelési problémáktól is

14/L

2017. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én tudok az lenni bár manapság ennek nem látom értelmét mert akárhány lány igényelte és szerette ezt tőlem ugyanúgy elhagyott mintha bunkó paraszt lettem volna és kihasználtam volna
2017. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es írj!
2017. jan. 7. 12:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki akar az írhat.
2017. jan. 7. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as a korodnál sokkal érettebben írsz :) Udvarias vagyok, romantikus és a lányokat friendzoneba vonzom, viszont azt mondják nekik nem vagyok elég macsós, rosszfiús, csak mint barát tudnak rám tekinteni. Ezért van ilyen kevés fiú, aki ki meri mutatni az érzelmeit és gyengéd mer lenni, mert ha bunkó vagy tízszer nagyobb rád az igény :(
2017. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy neked mi számít érzelmesnek.

Én olyan vagyok hogy folyton kedveskesek egy lánynak ha szimpatikus..

Ha elmondod,hogy neked mi számít érzelmesnek,sokkal könnyebb lenne^^

16/F

Ui:

Itt mindenki állítja,hogy pont olyan tulajdonságai vannak amit egy adott lány a kérdésben szeretne találni..

Én nem mondom hogy érzelmes vagyok,ki kell ismerni:)

2017. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chopen ***** válasza:
Vannak, csak melegek.
2017. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!