Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törjek be a fiú házába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjek be a fiú házába egy pólóért? Xd a haverom azt mondta h betör nekem szívesen csak hogy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, sehogy mivel (most nagy titkot fogok elárulni) az bűncselekmény.
2017. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne ezt erőltetni.
2017. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

jól gondolom h fiú vagy és tetszik egy haverod és meg akarod szerezni egy pólóját? vagy mi másért?

ha ez a helyzet, sztem beszéld meg vele, így ahogy leírtam, azaz mondd el neki h megőrülsz érte és adjon neked egy pólót emlékbe :) sztem működhet a dolog ...

2017. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem 😂😂 lány vagyok és kell nekem egy póló egy sráctol es a haverom mondta h betör nekem eggyért ...xd
2017. jan. 2. 09:46
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
És ti ilyenkor normálisnak érzitek magatokat? O.o Beteg állatok .-. Neked tetszene ha valami random őrült csávó betörne hozzád hogy ellopja egy cuccod? Bár belőled kinézem hogy igen :D
2017. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

áhne törjetek be, mert hiába poén, komolyan veszik azt le is csukhatnak.


de ne viccelj, nekem gimiben volt olyan osztálytársam, ki megőrült egy srácért, és több boxerét is ellopta az öltözőből, miközben tornaórán volt :) szal ez is egy lehetőség ...

2017. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy te lány???xD
2017. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
de tényleg ennyire megőrülsz a srácért?
2017. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Úgye, nem terjeszted ezt az általad használt szert?
2017. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Remélem hogy nem gondolod komolyan ezt a kérdést és csak hülyítesz minket mert ha ez komoly akkor neked hiányzik egy kereked vagy inkább mind a négy..
2017. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!