Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok így kelleni a fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok így kelleni a fiúknak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Már két éve megvan a menzeszem, és azóta a mellem semmit nem nőtt. Nagyon kicsi, szinte lapos. Fog még nőni valamikor?! Már nagyon kezdek elkeseredni, hogy így senkinek nem fogok kelleni... :(
2016. dec. 26. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha későn érő típus vagy akkor még legalább 6 éve van a testednek erre...


Ha vigasztal rajtam 18 éve koromig egyetlen szőrszál se nőtt sehol se... :D

2016. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a mell minden. Persze nem rossz ha van ,de akkor sem kell csüggedj ha nincs, van egy nagyon szép lány barátom és nagyon kicsi melle van. Elég sok barátja volt már és mind helyesek voltak :D
2016. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a melleket nézi ám, sőt az értékesebb fiúkat általában nem igazán az érdekli. Nekem például pont a kisebb mellű lányok tetszenek. Amúgy szerintem az még fog nőni.
2016. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kaptárban alice-nek sincs nkaptárban, megis gyonyoru no es sokaknak kell.

17f

2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a kis mell.Én segg párti vagyok...XD csak vicceltem.tök mindegy ha tetszik a lány nem érdekel semmi
2016. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak semmi para. Még ezután is fogsz mégjobban nőiesedni. Ezt lányként mondom neked. Én is úgy 16-ra értem ki magam.
2016. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Segg>mell

Aki mást mond az b0zi

2016. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyon sokan a kis melleket szeretnik mint ahogy én is. Nyugi, ez nem lesz akadály! :)
2016. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki azért nem akar veled lenni, mert X a mellméreted, azzal nem is érné meg együtt lenni. ;)

Még bő 10 évig nőhet a melled, szóval ne aggódj. :D

2016. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!