Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a lányt hagyjam, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a lányt hagyjam, aki nem ír vissza Facebookon?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan ír vissza vagy nem is ír!

2016. dec. 6. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy hogy lassan? Ezt úgy érted h a gép mutatja h ír vagy fél óráig, és mikor elküldi, csak ennyi h "Szia! "?? :'D jó a viccet félretéve, lehet h azért nem ír vissza azonnal, mert nem akar nyomulósnak látszani, vagy azért nem ír vissza, mert nincs ideje, vagy igen lehet h nem érdekled :/
2016. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyomulós csaj mert akit akar azt megszerez. Akkor viszont tényleg nem érdeklem.
2016. dec. 6. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül abból szűrném le, hogy milyen gyorsan ír vissza. Van olyan, hogy számomra fontos embereknek én is lassan írok vissza. Inkább azt figyeld, hogy mit ír, és figyel-e arra amit ír, ne azt hogy mikor ír vissza:)

Illetve csak egy jó tanács magamból kiindulva, ha valaki olyat ír nekem, amire nem tudok egyből válaszolni, van hogy direkt csak később olvasom el, hogy kigondoljam mit is írjak rá. Szóval lehet ha picit egyszerűbben, lazábban fogalmazol, máris gyorsabban jön rá válasz.

2016. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!