Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért kapjátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért kapjátok el egyből a tekinteteket ha összenéztek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Már többször is megfigyeltem, hogy egy lány nézett, de amikor én is ránéztem akkor egyből elkapta a fejét.És ez nem egyedüli eset, kb. minden lány ilyen.:D
2016. dec. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarjuk higy a fiú észrevegye hogy őt bámuljuk illetve zavarban is vagyunk, ha az illető aki tetszik ránk néz.
2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom fiúként :D
2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok az egyetlen aki szándékosan keresi a kontaktust.:p
2016. dec. 3. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az embereket figyelni, nézni hogy néz ki meg stb. de nem jön be csak nézem de ha pont akkor néz oda mikor nézem akkor reflex szerűen máshova nézek hogy ne higyje azt hogy bejön nekem.A másik élethelyzet amikor megyek az úton és meglátom hogy előttem kb 20 méterre jön egy velem egyidős srác és már tudom hogy mi lesz...megyünk mikor kb 1,5 méter van köztünk egymás szemébe nézünk majd el. Persze ez nagyon idegesítő és csak akkor van amikor figyelek mert amikor rossz kedvem van vagy fáradt vagyok akkor egyáltalán nem nézek senkit és akkor csak elmegyek mindenki mellett nem nézem meg.Aztán a harmadik helyzet mikor meglátok pl suliban egy számomra különleges embert aki bár tényleg helyes meg minden tetszik rajta de úgy nem jön be csak nagyon tetszik...😁 na nála mindig akárhol látom mindig nézem mert legalább 3 másodpercig a szemébe szeretnék nézni mert annyira különleges és olyan jól esik hogy annyi méter távolság meg annyi ember de arra a pár másodpercre egymás szemébe nézünk csak.Ezt nem a lányok nevében írtam csak a saját dolgaim, a lényeg hogy a legtöbb esetben csak annyi van hogy figyelem a körülöttem lévő embereket de nem akarom hogy bárki is azt higyje szemezni akarok vele vagy bejön.:) Egyébként a fiúk is ugyanezt csinálják nem csak a lányok. 16/L
2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
reflex
2016. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarban vagyunk. De ez pár fiúnál is van így. Viszont ha látom, hogy néz és érdeklődik, akkor már tartom a szemkontaktust.
2016. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!