Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nincsenek normalis lanyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincsenek normalis lanyok?

Figyelt kérdés

A lanyok tobbsege mar nagyon elkenyeztetett.

Csak a tokeleteset keresik.

Csak a penzes pava gyokerek jonnek be nekik! (Ezt lanykent irtam!!)

(Ja es nem akartam egy lanyt/fiut se megbantani!!!)



2016. nov. 20. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez most komoly? Hány ilyen kérdés lesz még ma?
2016. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kiscica123 válasza:
94%
Én is lány vagyok. Vannak normálisak akik nem a pénzért az ágy vagy esetleg a stílusa (pávasága) miatt keresik a pasikat. Elég ritka sajnos... Én pl nem ezekért keresem az ideálisat. Van barátom (sajnos nem vagyunk vmi joba
2016. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Nagyon jó kérdés, hasonlót már én is írtam ki. Erre az a válasz, hogy van, csak k***a nehéz találni. A kedves csávó aki nem páva az nem jó. Aki jól néz ki de hülye az hosszú távon nem jó. Stb elégedetlenségek vannak.
2016. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Mondjatok hogy nem komoly ez a kerdes..

Hogy lehet valaki ilyen s_gg h_lye?? De most komolyan.. Elotted 2 kerdessel kiirtak ezt a r_hadt kerdest olvasd el es ne irjatok mar ki ezt a kerdest mert mar szerintem nem az en t_kom van tele ezzel a kerdessel..

2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Magadat sem tartod annak? :D
2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Ezt már csináljátok ez annyira vicces :D :D
2016. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a média miatt. Bejött a virtuális világ a divatba, így azt posztolhatunk, amit akarunk. A fiúk bejelölik az ismeretlen lányok, lányok elfogadják. A megszerkesztett, előnyös képekre persze, hogy jönnek a szép, szexi vagyok commentek. Innen nő a csaj önbizalma és az ideálja a jó izmos vagy tökéletes arcú fiú. Beleélik magukat a Tv és reklámok hazugságjaiba, miszerint az ideál a tökéletes külsejű, gazdag, menő srác. Az ilyen fiúkat megértem ha kihasználják a naiv lányokat. Amúgy vannak normális lányok és fiúk is, de meg kell találni őket. A normális pedig szubjektiv fogalom.

18/ L

2016. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1: Ha észre vetted ez egész kategóriába ez megy.


Csúnya mai világ miatt nem sikerül semmi és mások nem dughatnak ,csakis én.


Ez megy az egész oldalon.

2016. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesnek tartottam a kérdésed mert eddig csak olyat láttam hogy miért nincsenek normális fiúk? De most kifejtem a véleményem. Először is van még csak nagyon kevés. Azok akik nem "normálisak" valószínűleg azért csinálják mert ilyen a mai társadalom. Csak akkor vagy menő "celeb" ha tucatként öltözködsz,sminket pakolsz a fejedre,ha megjátszod magad. Van bennük egyfajta megfelelési kényszer a külvilággal szemben. Azt hiszik csak akkor fogadják el őket ha olyanok mint amiket leírtam. És néha ez tényleg így van persze van kivétel és nem mindenki ilyen és van még olyan lány aki nem csak a külsőséget nézi hanem a belső is számít neki. csak egyre ritkább (lányként írtam)
2016. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: BITCH TRIGGER WARNING.
2016. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!