Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normalis fiuk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normalis fiuk?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy minden fiunak csak a tokeletes lanyok kellenek? Es miert van az hogy minden fiunak csak arra kell egy lany?

2016. nov. 20. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT NINCSENEK NORMÁLIS LÁNYOK???????
2016. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerdezo te pont kifogtad az olyan fiukat.. En is kifogtam az ilyen fiukaz de vannak normalis fiuk..nekem duci alkatom van es akinek nem tetszek attol meg normalis fiunak tartom nem ugy dol el a dolog hogy a fiu normalis-e vagy sem hogy tetszek-e neki vagy sem szoval en ertem a te kerdesedet es tudom hogy altalanositani akartal mert persze vannak normalis fiuk es van akinek van baratnoje van akinek nincs es a mi szemunkbe a masik lany mindig tokeletesebb mint mi magunk es egy lany n attol tokeletes mert vekony.. Ez hulyeseg mert NINCS tokeles lany se fiu csak akit majd szeretsz az lesz neked a tokeletes..(na ez jo nyalas duma lett na mindegy :D) 17/l
2016. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tini fiú párkapcsolati tapasztala 0. Így nem is tudják hogyan kéne meghódítani egy lányt. Mellesleg az élvezetre nem kell annyi befektetés, mint egy hosszútávú kapcsolatba. Egy bulin smárolni egy szexi lánnyal könnyebb, mint a hétköznapokban felvenni vele a kapcsolatot, mert ott nagyobb az elutasítás valószínűsége. Hallottam osztálytársam, hogy neki nem kell párkapcsolat, mert sok pénzt igényel és ajándékokat. Részben jogos, de pl én egy szál rózsának is tudok örülni, sőt jobb ajándék, mint valami drágaság.

18/ L

2016. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából vannak normális Fiúk is, úgy ahogyan normális lányok is. Már unalmas hogy folyton az a kérdés hogy "miért nincs normális fiú?" És nem igazán látom azt a kérdést hogy "miért nincsenek normális lányok?" Biztos volt ilyen kérdés is de nem ennyiszer. Talán észre kéne venned őket. És ezt most lányként írtam. 16/l
2016. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 October15 ***** válasza:
0%

Kérdező lenne egy kérdésem.

Te már ilyen fiatalon drogozol vagy önerőből vagy ennyire sötét?:D


24F

2016. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért nemtalalsz,mert sok lany normalisnak mutassa magát nekik,aztan jol atverik őket és azok a fiúk már félnek kezdeményezni.
2016. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 October15 ***** válasza:
100%
16.: Nem, bontatlan kit-kat? Ez már csak egy tömeggyilkos lehet.
2016. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

18 -as

Van benne valami :D

2016. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a probléma az, hogy ahogyan írták a bulikba nem feltétlenül a normális lányok/fiúk járnak (#13-as), ahol a nem normális a mi jelentéstartalmunkban akkor a nem igazi kapcsolatot kereső személyt jelenti. (A leírtak alapján, viszont akkor látszik, hogy nem tértünk ki arra, hogy milyen is egy normális fiú/lány..)


Viszont iskolán, hobbin és szórakozóhelyeken kívül viszont nem igazán lehet ismerkedni. És az első két eset általában nem is opció így marad a szórakozóhely. De például azok a lányok akikkel én szeretnék ismerkedni feltehetően nem járnak sűrűn ilyen helyekre, ahogyan én sem legfeljebb havi kétszer. Így annak a matematikai esélye, hogy egy lányba/fiúba botlik valaki egy tömött szórakozóhelyen (tekintve az arányokat) elég kicsi.


Csak pávafiúkat és hozzáillő lányokat látok ilyen helyeken. Gondoltam várok amíg felnő a generációm és majd egyetem alatt, de a környezetem tekintve még mindig alig növik ki önmagukat. Persze keresni mindig érdemes, mert vannak "normálisak" 19/F

2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára más a normális, én például acélbetétesben, csak feketében járok, kopasz vagyok és metált hallgatok, nem vagyok egy nádszálvékony fiú, edzek, de azért van rajtam 5 kg felesleg, így vagyok 90 (182cm-hez). Van olyan ember akinek pont ez az ideálja, van olyan aki fél tőlem, mert azt hiszik, hogy agresszív vagyok, közben nálam jámborabb lelket nehezen lehet találni( szeretek főzni, olvasok, állatokkal imádok foglalkozni stb...) :D Ez az egész felállás (kapcsolatteremtés szempontból) a kereslet-kínálatra épül. Mindenki a széphez vonzódik jobban, ez alapból bele van építve az emberbe, így ha a szép lányoknak ez kell, akkor olyanná válnak a fiúk, vagyis szerencsére a selejtje. 2 éve próbálkozok már találni egy olyan lányt, aki így elfogad, nem köt bele a stílusomba, sikertelenül. Még nem volt barátnőm 18 évesen, de nem sietem el, biztos találok majd valakit. Nagy elvárásaim nincsenek, ne legyen igénytelen és mosolygós legyen, rámférne már valaki, aki feldobja a napjaimat :D
2016. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!