Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyesmi lányok kinézetre?

Figyelt kérdés

Méz színű haj, nagyon világos szőke (platina szőke) keverékével (eredeti hajszín). Nagyon sötét barna szem. Kicsit ducibb vagyok, 65.5 kg és 160,5 cm a magasságom. Kicsit vastagabb száj, nem festett szemöldök.

15/L


2016. nov. 7. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hangzik rosszul,elméletileg ez kb az ideálom de ha valami képet tudnál küldeni vagy csak ugyanolyan testalkatról mint a tied úgy könnyebb válaszolni konkrét dolgot 17/F
2016. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külsőleg jó, igen bejön de az a kérdés, hogy ehhez milyen belső párosul, mert az dönt el mindent.
2016. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokan írtatok ezzel kapcsolatban üzenetet is, hogy milyen a belsőm. --> kedves vagyok, nem egy nagy zseni de azért hülye sem vagyok, nem vagyok sértődékeny (annyira), szeretek segíteni másoknak, kitartó vagyok, alkalmazkodó, hmm.. szerintem ennyi. rossz tulajdonságom csak az van, hogy nem könnyen bocsátok meg, és ha valaki átver vagy hazudik nekem, akkor többet már nem foglalkozom vele (akármennyire is szeretnék)
2016. nov. 7. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép lehet a hajad. Nem tudom elképzelni, hogy hogy néz ki :/.
2016. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

valahogy így néz ki, csak annyiban különbözik (kb.), hogy fentről kb a közepéig meg még alul is egy kicsit platina szőke

2016. nov. 7. 18:20
 6/10 October15 ***** válasza:
100%

Hajszín, szemszín + 2 szám. Ez alapján nem igazán lehet mit mondani úgy konkrétan rólad. :D

Ettől eltekintve annyi biztos, hogy nekem általában bejönnek a ducibb lányok/nők feltéve persze, hogy egy-két sarkalatos ponton is megvan a szükséges méret. :P [Lássuk be, duci lány kis mellekkel nem feltétlenül dekoratív, persze a duci is egy relatív dolog mielőtt bárki elkezdene eret vágni. :D]

A szőke haj alapvetően nem a zsánerem de nyilván nem kizáró ok.

2016. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Külsőre abszolút bejönnél ^^


15/F

2016. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Remélem nem leszek lepontozva, véleményt kértél.

15 évesen talán sok azért az a 65 kiló, alkatilag is.

2016. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és igen utolsó válaszoló, tudom, hogy sok, most fogyózom :)

Én nem, senkit sem pontozok le, mert véleményt kértem, és mindenkinek más-más a véleménye, amit nem lehet befolyásolni. Köszönöm az őszinte válaszokat :) (egyébként mindenki zöld kezet kapott)

2016. nov. 8. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem fogyózni kell, hanem edzeni, és elhagyni a szénhidrátot. ;)

A duciság miatt nem jönnél be, de magasságra simán :D

2016. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!