Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt ha barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dead_angel16 kérdése:

Miért teszi ezt ha barátnak nevez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit megismertem,találkoztunk személyesen,megölelt...Itt még nem úgy álltam hozzá,hogy bármit érezhet. Következő alkalommal mikor találkoztunk,ismét megölelt,sokat dumáltunk jól éreztük magunkat és szinte hazáig kísért,megvárta velem a buszt..ma is találkoztunk,mentünk fel egy dombos helyen én megakadtam,nyújtotta a kezét,és felhúzott...aztán amikor sétáltunk hazafelé megfogta a kezemet. Tudom,hogy nem történt semmi nagy dolog,de amikor ezek után azt mondja ilyenek a barátok,kicsit elgondolkozok..Sokszor nevez szépnek,ha együtt vagyunk mind a ketten próbálunk "érintést" tartani a másikkal,pl: kézen fogva megyünk,megölel/megölelem..Nekem természetesen már többet jelent mint barát.. Nem tudom,Ő,hogy érez..Válaszokat előre is köszönöm. Aki személyesebb dolgot akar kérdezni ezzel kapcsolatban az írejon privátban...:)

##vajonmiert #lany-fiuvaratsag
2016. nov. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy többet akar csak lehet fél a visszautasítástól és nem mer elhívni randizni.
2016. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

A visszafordított barátzónás taktikát használja, mikor szándékosan akar a barátod lenni. Sok kedves kesztussal, baráti címszó alatt éri el, hogy később szétrakd a combjaidat.

Ügyes fiú, én büszke vagyok rá. :)

2016. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 adom
2016. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom elsietni sem akar semmit, nem aksr nyomulni. Lehet, hogy egy olyan jelre vár tőled, amire kezdheti az akciót. Aztán ne merj olyat csinálni, hogy egy ilyen srácot lekoptatsz. Bár nem ismerem egyik feleteket sem, de a leírtak alapján ő is szándékkal van a közeledben. Legyetek boldogak, okosak, ügyesek.
2016. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!