Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nekem nagyon bejön és nem bírom eldönteni, hogy én is bejövök e neki vagy csak szimplán úgy van velem hogy"haverokvagyunkoszthcshö". Ti külső szemmel mit gondoltok? ^^

Figyelt kérdés
Engem és a barátnőmet folyton cseszeget (leginkább engem) és poénból olyanokat mondogat hogy én vagyok a mindene meg szerelme meg hasonlók. És legtöbbször amikor suliban olyan csoportos feladat van (mármint ha pl kettéosztják az osztályt) akkor mindig oda jön ahol én vagyok. Ja és folyton vetkőztetni probál (...xd) legtöbbször velünk is jön haza és mondja hogy várjuk megvele a buszt. A múltkor beszéltünk fbn arról hogy nem kopik le a volt barátom és megkérdezte"felszedjelek? Biztos felltekeny lennexdd. De nemszabad mert en lennek a szar."

#fiú #szerelem #nembírom eldönteni mit gondol
2016. okt. 17. 19:04
 1/4 anonim válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy inkább a "nagyonmacsóvokosztcshő" csoport tagja, amiből arra következtetek, hogy ágyba hívogatna téged, majd ha megvolt a nagy alkalom, akkor szevasz. Ne legyen igazam, a te döntésed, de nekem így jött le.
2016. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kedvel :D
2016. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából nemhinném,hogy megfektetne mivel ő most lesz 15 enmeg most töltöttem a 14et.:'Dszvall ő talán még nemaz a kategória.xd

Meeg ő nem aza macsó hanem aza havertesa féle.^^

2016. okt. 18. 14:12
 4/4 anonim válasza:

Én saját tapasztalatból mondom, hogy az ilyen fiuk a tipikus menő srácok, akik ilyen stílusban akarják a tudtodra adni azt, hogy bejossz neki,többet akar stb. Én is így voltam egy fiú osztálytársammal. Mindig mondta nekem, hogy 'szerelmem''mar hiányoztál'. A füzetembe is beleírta sokszor a nevét szivecskével meg ilyenek. Aztán később már telefonon is hívogatott a kezem fogta meg. És hát nem tagadom nekem bejott ez a dolog. De nem akartam semmilyen formában visszaélni vele, mert régebb óta tetszett nekem, aztán amikor lemondtam róla, akkor o neki keltettem fel az érdeklődését (a sors iróniája..)

Majd megismertem a barátomat, akivel egy éve már együtt vagyunk. És sokszor mondták nekem a barátnőim, hogy látják zavarja a srácot, hogy nekem baratom van. És én mondtam, hogy sajnalom, de nemtudom mit tenni.Pár hónapig még mindig elmondta nekem hetente, hogy jo ízlése van a barátomnak, mert tenyleg gyonyoru vagyok..megköszöntem mindig és elmentem. Tudom genyó dolog volt, de ezt láttam es látom helyesnek.

Szoval ja, szerintem bejossz neki. Kicsit próbálj meg te is közeledni hozzá ilyen stílusban, és kialakul az. Egy biztos, semmit sem veszitesz!

2016. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!