Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha informaikus szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenovo15 kérdése:

Ha informaikus szeretnék lenni akkor nem lehet baratnőm? Csak mert a lanyok többsége azt gondolja h az informatikusok kockák. és nem képesek fizikai mjnkára

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez butaság!:) Nekem a barátom mérnök informatikusnak tanul szóval mi már egy ellenpélda vagyunk:D
2016. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem így van. Szerintem nyugodtan lehecc informatikus. Kocka?

Azt hittem hogy ezeke a rangsorolàsok (lúzer, menõ, kocka) màr règ kiment a divatbòl. ;))

2016. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
80%
Én informatikus vagyok, és a kollégáimnak vannak barátnőik, feleségeik. Szóval nyugi.
2016. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Akkor nem lehet. Esküt is kell tenned majd, hogy soha nem szexelsz.


Jézusom, tényleg ennyire fogyatékos vagy?

2016. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség, informatikai cégnél dolgozom, és szinte az összes pasinak van barátnője :) 23/N
2016. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én amolyan rendszergazda volnék, ahogy a köznyelv mondaná, de otthon a házban vakoltam, cseméztem, parkettáztam. Az elég fizikai meló, nem?
2016. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Én eddig csak kreatív és jó humorérzékű, intelligens informatikusokat ismertem (jó sokat) akikkel nagyon értelmesen lehet dumálni. Némelyik szépirodalmat olvas, némelyik beül egy hangversenyre, sokan közülük bicajoznak, túráznak, sportolnak, van barátnőjük (vagy barátjuk, mert csaj programozók is léteznek), ja és tudnak helyesen írni. Úgyhogy ha a Te logikáddal próbálnánk valami törvényt találni, akkor ha informatikus szeretnél lenni, akkor meg kell tanulni helyesen írni. Angolul is.
2016. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

"Ha informaikus szeretnék lenni akkor nem lehet baratnőm?"


Ilyen kérdést... a jövő értelmisége...

2016. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
54%
Az infósok nem végeznek fizikai munkát? Emeltél te már fel rendes szervert? :)
2016. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ez hülyeség :)
2016. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!