Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok bejelölik facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok bejelölik facebookon azokat a fiukat akik tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
Engem egy lány sem jelöl be aki mondjuk nekem is tetszik, annak ellenére sem ha mar találkoztunk vagy váltottunk nehány szót.

2016. szept. 27. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem szoktam bejelölni azokat a fiúkat akik tetszenek, csak akkor ha már megismerkedtünk és beszélgettünk is már néhányszor
2016. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nekem eddig egyetlen egyszer volt olyan, hogy bejelöltem. Karácsonykor, már nem emlékszem minek, de valaminek nagyon örültem, és annyi adrenalin volt bennem, hogy rávetődtem az ágyra, felmentem facera és bejelöltem, aztán nagyon örültem magamnak. 😂 De ez csak egy kivételes eset volt, amúgy nem szoktam/nem jelölném be.
2016. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!