Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak?

Figyelt kérdés

Új városba jöttem egyetemre, és van egy lány a szakomon, aki tetszik (igazából az egész szakon kb. minden 20 fiúra jut egy lány lol). Facebookon 'Egyedülálló' van neki kirakva, na de ez annyira nem lényeg, csak gondolom nincs barátja. Sűrűn van egyedül, nem igazán beszélget senkivel. Én nagyon sűrűn nézem, de ő nem néz vissza. Lehetséges, hogy nem veszi észre vagy csak szimplán nem tetszem neki?

Az a baj, hogy nem igazán tudok lányokkal ismerkedni, kb. semennyire, és fogalmam sincs mit mondhatnék neki, ha mondjuk csak úgy odamennék hozzá. Tudtok segíteni? Köszi!

18F



#lány #ezittenmindegy
2016. szept. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát leginkább egyedül van? Én azzal mennék oda, ha srác lennék, hogy szia, szimpatikusnak talállak, bemutatkoznék, mondanám, hogy már többször láttalak itt, és kialakulna egy beszélgetés, és valószínűleg neki is jólesne a társaság, új környezet, új emberek, jól jön ilyenkor valaki, aki kedves.
2016. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Igazából elég antiszociális vagyok (bár szeretnék társaságba járni, csak a társaságok nagyon nagy része piálós, bulizós, a másik kis részét még nem volt szerencsém megismerni), szóval nem igazán tudom, hogy miről tudnék vele beszélgetni, jól jönne erre is néhány ötlet:) Esetleg kérdezzem meg, miért jött ide? Nem túl klisé?
2016. szept. 22. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, megkérdezheted, hogy mi vonzza ahhoz a szakhoz, te is elmesélhetnéd neki, hogy téged mi, ebből ki szokott alakulni a közös érdeklődési kör miatt egy alap kíváncsiság, szerintem ez beválna nálad is. :)
2016. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!