Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkózik velem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózik velem, ha elvileg bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki felé különösebb érdeklődési jeleket nem küldtem, de biztos forrásból tudom, hogy bejövök neki(ezt se én kérdeztem, csak úgy mondták), viszont amikor beszélgetésre kerül a sor valamilyen oknál fogva, akkor nem az a megértő, odaadó lány, hanem inkább az a harapós, de nem viccből harapós lány. Vagy legalábbis nekem tűnik olyannak. Régen ő (másfél éve kb) jött oda hozzám, akkor még félénkebb volt kicsit, de ő akart megismerkedni velem. Most azért mert nem jöttem össze vele, miért kell bunkóznia?:D Nem játszadoztam vele, nem szórakoztam vele, de amikor úgy van, hogy dumálunk, mert egy társaságba járunk, akkor bunkózik..
2016. szept. 19. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon rosszul érintette a visszautasításod és ő már úgy áll hozzá, hogy ha neked akkor nem kellett, akkor most sem fog. LEhet túl is lépett rajtad, csak megmaradt a többieken, hogy szeret. Bocsi a negatívságom.

Persze az is lehet, hogy sok rossz történt vele az elmúlt időkben, és megváltozott nagyon. Lehetséges ez is.

HArmadik felvetésem pedig az volna, hogy újonnan így mutatja ki a szeretetét. Nem egy könyvet olvastam, amibe ez után következett a nagy love story.

PRóbálj meg vele beszélni, persze ha komolyabb kapcsolatot akarsz, nem csak egy két heteset. ÉS sok beszélgetés után kérdezz rá, hogy szeret- e. ÉS majd alakul a dolog.

2016. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én nem szeretnék vele összejönni:D Tehát így ég és földnek érzem magunkat egymáshoz:D De azért régebben néha nagy ritkán jól lehetett vele beszélgetni, most meg nemigen. Lehet ő vett néhány dolgot úgy hogy én bunkóztam vele, csak mert nagyon akartam azt a látszatot kelteni, hogy nem szeretnék vele összejönni, igazából így kimondva nem lett a dolog, csak nem érdeklődtem annyira felé, sose ő volt a középpontomban meg ilyenek.
2016. szept. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!