Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy még mindig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy még mindig nem engedték meg hogy tegezzem őket?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 hónapja vagyok együtt, de a szülei még most sem mondták, hogy tegezzem őket. Ez jelentheti azt, hogy nem kedvelnek engem? Amikor náluk vagyok mindig kedvesen viselkednek velem, de még nem mondták. Idősebbek, 60 év körüliek. Más haverjaimnak már első találkozásnál engedik a szülők hogy tegezzék őket.

2016. szept. 17. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sose fogják felajánlani, főleg, mert még ráadásul idősebbek is. De ez nem feltétlen annak a jele, hogy nem bírnak. Nekem az exem anyukája megkért, hogy tegezzem, az apukája viszont nem, pedig tudom, hogy nagyon szeretett ő is, csak így szoktuk meg.
2016. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ebből a szempontból ez nem jelent semmit. Attól még ugyanúgy kedvelhetnek, ha nem ajánlják fel(ráadásul, mivel idősebbek, ezért meg főleg). Ha befogadnak és kedvesek veled, akkor semmi gond :)
2016. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukám minden ismerősömet imádja,szereti,de senki nem tegezheti. Ha lenne pasi,szerintem vele sem lenne másképp. Pedig tényleg-ő a legjobb anyuka-minden barátomat szereti a szürke kisegértől kezdve-a hangoskodó alkoholistáig. :)

16/L

2016. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!