Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis viselkedes?

Figyelt kérdés

Na szoval van egy lany az osztalyunkban,6-an vagyunk baratok es eddig ebbe o is beletartozott.....Eddig o volt a fo minden szal hozza vezetett ha vele osszevesztel a tobbiekkel is osszevesztel .....Mar hatodikba(most 7.-ben vagyunk) volt baratja egy 15-16 eves fiu ....egy csomot smaroltak az nem tudom hogy mennyire volt igaz a kapcsolatuk de Kriszta azt mondta hogy nagyon szereti ...aztan lassan elvaltak hogy mert pontosan nem tudom aztan Kriszta egyfolytaba a fiukat nezi( nm mintha azelott nm nezte volna ) egfolytaba minden masodik fiura mondja hogy jaj de jokepu meg minden es a baratnoivel egyfolytaba a 16 eves fiuk korul sunnyognak .....nem mintha en nem szeretnek egy fiut de szerintem van meg eleg idom ra .....nem is ez a fo problema hanem az hogy mostanaba nagyon flegma lett es ossze vissza beszologat ......Na szoval a baratnoimnek is meg van rola a velemenyuk ami egyaltalan nem pozitiv ....Egyepkent irigysegrol szo sincs .....Nos mit gondoltok normalis ez a viselkedes egy13 eves lanynak?...Miert csinalja ezt? ...ja meg megjegyeznm hogy sminkeli magat es neha nagyon kivagott ruhakat hord..

..... szerintetek mondjuk meg hogy nem tetszik nekeunk a viselkedese es probaljon meg valtoztatni rajta vagy inkabb hagyjuk hogy csinaljon amit akar?....

kivancsian varom a valaszaitokat



2016. szept. 16. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy csináljon amit akar. Nem rád tartozik más élete. Egyszer úgyis megtanulja hogy nem vezet sehová ez a ... felfogás. 16/F
2016. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aham... ertem...koszi a valaszt en nm akarok bele szolni az eletebe csak nem ertem miert csinalja ezt ,eddig baratok voltunk csak 5.-tol lett ilyen...
2016. szept. 16. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye p*csa, mondd meg neki a frankót!
2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, ok koszi:)
2016. szept. 16. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

... szerintem a véleményedet nyugodtan mondd meg neki, de

... ebbe neked nincs beleszólásod.

Persze, mivel te

....... tudod, hogy ez nem a helyes út, nyugodtan próbálkozhatsz, mint barát....

de ha nem hallgat rád, akkor majd megtanulja a saját kárán.

............ innentől a Te

... döntésed...

2016. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NudliHercegnő ***** válasza:

Csak kezdi nőnek érezni magát, és nem pedig kislánynak, viszont nem tudja, hogy ezzel a viselkedéssel éppen az éretlenségét mutatja meg. Nem attól lesz valaki nő, hogy sminkel, és fiúi vannak, ettől csak egy könnyen kihasználható valakivé válik, éppen ezért szerintem mindenképpen beszélnetek kellene vele, mert ez a viselkedés első sorban saját magára nézve káros. Sok olyan fiú van, aki könnyen visszaél az olyan lányokkal, akiknek hízeleg, hogy felnőttes dolgokat csinálhatnak - miközben még egyáltalán nem azok. Remélem tudod használni a tanácsomat, én már ezeken keresztülmentem, és azt tudom mondani, hogy ahogy egyre idősebbek lesztek, majd lenyugodnak a kedélyek, és egyre kevesebb lesz a konfliktus köztetek. Sok sikert!

19/L

2016. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolso koszi
2016. okt. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!