Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jönnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be nektek a vidám, határozott, magabiztos, normákat átlépő, határaikat feszegető fiúk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akiknek teljes mértékben a saját kezükben van az életük, és nem függnek másoktól, és azért akarnak maguk mellé nőt, hogy annak is a legjobbat adják. Illetve mindig fejlődni szeretnének az életben, szeretik a problémákat megoldani, sajátjaikat, illetve a szeretteikét(ha nem utasítják el), viszont gyakran szeretnek kikapcsolni, és elhülyéskedni az adott lánnyal, poénkodni, komolytalankodni.:)


Nem feltétlen tartom magam ilyennek, de közel érzem magam hozzá, és abban biztos vagyok, hogy efelé tartok, illetve hogy mélyen belül ilyen vagyok.:) Tehát nem érzem magam senki fölött sem, de senki alatt sem, lehet az világsztár is:)


Előre is köszi a válaszokat;)


2016. szept. 10. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én istent se tartom többre mint magamat xD, de én is ilyesmi vagyok és nekem sincs senkim. :c


17/F

2016. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti én nem hiszek istenben:D Vagy legalábbis nem úgy mint ahogy a hívő emberek. Én az emberekben hiszek, magamban is. Nekem sok barátnőm lehetett volna, illetve lehetne most is, csak egy normális énképpel rendelkező lányt keresek, aki magabiztos, szabad, és vidám, boldog, tehát aki igazi nő:D Félre ne értsétek, nem itt keresem az illetőt, itt csak a véleményetekre vagyok kíváncsi:)
2016. szept. 10. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nagyon szeretnék ilyem fiút magam mellé, mondhatjuk úgyis, hogy ez az "ideálom", már ami a belsőt illeti.

Csak ehhez először a saját gondjaimon kell átlendülnöm, és magam mögött hagyni ezt az önsanyargató, önbizalomhiányos hozzáállásom.

Bár a gond az, hogy a magabiztosabb lányok sajnos nem egy pasi ágyában fordulnak meg (tiszteletem a kivételnek, hiszen kivétel mindig akad!), de biztosan találsz majd valakit, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. :D

2016. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok és isten miért ne élehetett volna valamikor mint jézus xD?
2016. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2-es de neked legalább van normális énképed(mondjuk elfogadni nehezen tudod ahogy látom, de mindenki így kezdi aki átmegy ezeken:D), te tudod hogy milyen vagy, és nem veszel fel ilyen olyan arcokat, nem mutatod ki magad másnak, mint ami vagy:D Ez jó ez az első lépés:D Második hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy:D A hibákkal együtt, amiket leírtál, és amikkel sanyargatni szoktad magad:) Ha elfogadod őket, nem fognak többé zavarni.


A magabiztos lányok szerintem nem fordulnak meg 100 pasi ágyában, mert nincs szükségük rá:D Azok akik magabiztosnak tűnnek, mert azt próbálják mutatni, de nem azok, na az olyan lányok fordulnak meg mindenhol:D Csak azért, hogy kitöltsék a bennük lévő űrt. Legalábbis szerintem.

2016. szept. 10. 12:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az önsanyargatás olyan módon jó, hogy segít felismerni a rossz tulajdonságaidat, a rossz szokásaidat, segít abban, hogy elfogadd őket, vagy hogy megszabadulj tőlük:D
2016. szept. 10. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az ilyen:)
2016. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo a szemelyisegem,bejonnek az ilyen fiuk.
2016. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából eltaláltad az ideálom, nekem bejönne :)
2016. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!