Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha leültök egy helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha leültök egy helyes fiú mellé a buszon, akkor nem paráztok, hogy nincs jó illatotok? Fiúk, volt már, hogy ilyen lány ült le mellétek?

Figyelt kérdés

ha mondjuk nagyon meleg van és izzadtok vagy előtte/aznap volt mondjuk tesitek


ti paráztok az ilyentől?

Fiúk, ti mit gondolnátok/reagálnátok ilyen esetben?


kort és nemet is légyszi :)



2016. szept. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ritkán buszozok. De elég bő a választék a boltokban :) . A dezodor átmeneti megoldásnak jó. Tesi után mosakodj meg fújd be magad és no para.

Amúgy volt már rá példa hogy egy izzadság szagú csajszi a boltban előttem állt. Hát nekem azért kicsit taszító. De biztos van olyan aki ezt kedveli. Én egész nap a targoncában ülök. Meleg van, 5 percre lakom a munkahelyemtől de akkor is megmosakodom.

24 F

2016. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tesi után sajnos nem mindig van idő megmosakodni :D


dezodor mindig van nálam és kis törölköző is

2016. szept. 7. 19:44
 3/4 anonim válasza:
Suliba cangával járok, mire odaérek, kb így érződik a dezodor, parfüm. Első órán hagyom hogy kijöjjön az izzadság, és, hogy lehüljek. Utána szünetben befújom magam, egyből minden lány közelebb jön. :D
2016. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb munkahelyen nincs lehetőség letusolni, legfeljebb csak egy kis mosakodásra van lehetőség, az meg hadd ne mondjam, mennyit ér.

Szerintem egy érett gondolkodású ember nem csinál ebből problémát. Mindenkinek van testszaga, ez biológiai tény. Az is evidens, hogy attól, mert a környezeti tényezők hatására valaki izzadni kezd, még nem jelenti azt, hogy ő nem fürdik, és permanensen büdös.

2016. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!