Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarna valamit? (tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarna valamit? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Nemreg facebookon bejelolt egy fiu, akit ismerek latasbol, mert a sulinkba jart...visszajeloltem, erre ram irt hogy hogy vagyok...nos eletembe nem beszeltem vele...ezt el is mondtam neki, meg hogy ez igy fura..aztan kerdezte hogy abba a suliba jaroke ahova o jart, meg hogy hanyadikos vagyok, es utana kerdezte hogy tudome kik a tesoi...hat pont tudtam mert oket kicsit jobban ismertem, de egyikkel sem vagyok beszele viszonyban.

Aztan bocsanatot kert hogy ram irt, es mondta ha gond nekem akkor nem fog tobbet...en erre azt irtam hogy semmi gond, es ovatosan leraztam.


Miert irhatott ram, ha tenyleg soha nem beszeltunk?

Akarna valamit?

Bocs ha ertelmetlen, meg sorry az ekezetekert.



2016. júl. 24. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg akar valamit


hány évesek vagytok?

2016. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En 16 o...22 korul lehet...fogalmam sincs
2016. júl. 24. 21:39
 3/4 Adelll ***** válasza:
100%
Egyertelmu.. Profilkep alapjan megtetszettel neki vagy tesoitol hallott valamit es gondolta megprobalja. Csak jobban meg akart ismerni mert bejottel neki.
2016. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg akar kúúrelni. Habar nem fog mert egy madar.
2016. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!