Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha ilyen problem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha ilyen problemam van?

Figyelt kérdés

Ebbe a kategoriaba tartottam ertelmesnek a kerdest..


Ha olyanrol van szo aki nagyon tetszik,soha meg sem probalok kezdemenyezni,nyittani a lany fele..

Nem latom ertelmet,mert ugy vagyok,hogy na most itt kinlodom a semmiert,kirohog,megsem probalom.


Viszont rondanak nem tartom magam,csak kulonleges szemelyiseg vagyok,nem megyek a tobbi dologba bele.


Az erdekes az,hogy idaig kavartam 5-6 lannyal,es mind szepek.Nem csak szerintem szepek,masok szerint is.Abbol 3 csak ilyen alkalmi,a masik kettovel hosszabb ideig targyaltam rendesen a.t.b.a.s.z.t.a.k es most mar ezek utan nagyon nem vagyok kivancsi az elutasitasra.


Lepjek/ne lepjek? Az is kozre jatszik a dologban,hogy azert akarkivel nem allok le,komoly dologba is belemennek,de nagyon arra jottem ra,hogy annyinal tobbet nem erdemel a nagy resze,hogy egy szot szoljak hozzajuk.Tisztelet a kivetel.


Velem van a baj? Ismeros csajokkal,vagy aki nem tetszik annyira nincs semmi baj,de ha valaki nagyon tetszik es nem lep,akkor szia,mert en tuti nem merek.


Nagy resze 1-2 evvel nagyobb,vagy egy idos velem akik tetszenek.Nem is fognak semmit csinalni,varnak?


Belemegyek en ilyen-olyan dolgokba is,ha csak az kell neki,csak csinalanak mar valamit..De ahogy elnezem nagyot valtozik mar az erdeklodesi kor 1 evvel nagyobb lanyoknal..


14-15-16 evessel meg mit csinaljak?:))) Vicc...


Nagyon szepen megkoszonnem ha valaki irna valaszt.(Johet jo hosszu is,elolvasom mindenkepp).

Koszonom elore is.


17/F



2016. júl. 23. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5-6 lánnyal csak úgy kavartál már 17 évesen. Szép. Lehet megtudták, hogy egy híml.tyó vagy, ezért nem küldenek jeleket feléd. :)
2016. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ember.... Ha nem sikeruk 6.-ra akkor 7.-re miert nr sikerulne? hs akkor nem akk kovetkezorr vagy kovetkezo.... Soha ne add fel...Es ha udvarolni fogsz egy nonek? Tudod h hanyszor fog kirohogni es elkuldeni anyadba? rengetegszer.... legyen tokod es allj oda a lany ele aki tetszik... hisz ez ferfiassagunk alapja...
2016. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!