Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog majd meg keresni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog majd meg keresni?

Figyelt kérdés
Nehany hete megismertem egy sracot, nagyon szimpatikus, egyszer mar talalkoztunk is. Azt vettem eszre, hogy erdeklem ot, de most megis elbizonytalanodtam. Fesztivalozni ment, es nem ir vissza. Nem akarom zargatni, mivel mielott elment, megigerte, hogy majd talalkozunk. Aggodnom kene? Varjak meg, hogy keressen, vagy irjak neki?
2016. júl. 7. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Látok egy halvány nemet és egy gyenge igen-t a gömbömben, szóval a válaszom egy erős, de bizonytalan talán :3 ._. meg persze sajt :3
2016. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha éppen nem lesz más biztosan fog keresni.
2016. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fesztiválozni ment! Jól érzi magát, nem a Facebookot fogja nyomkodni. Nyugi már :)
2016. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd a fesztivál után kiderül
2016. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak paráztatni de a fesztiválokon sok lány mászkál és biztos megtetszik majd neki egy,de ha teljesen el van melletted "köteleződve" akkor nem kell aggódni.
2016. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!