Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rapper vagyok de nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájlesz kérdése:

Rapper vagyok de nem tudok közös nevezőre jutni a lányokkal mit tegyek valmi tuti tipp?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Biztos az a baj , hogy rapper vagy?
2016. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A rap nem túl előnyös sok lány számára ha azzal dicséred magad mekkora rapper vagy,a rapperek 90%-a értelmetlen,hülye témájú teli káromkodásos szart ad elő mint zene(a 10% ugye az igényes élvezhető).Talán fedd le ilyenkor ezt a témát majd ráérsz később hangoztatni ha már ismer,én se azzal kezdem a csajokkal való ismerkedést hogy tippelj hány százezres az elektromos gitárom
2016. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel van a gond? Ízlésükkel, vagy nincs közös téma? Lenéznek a stílusod miatt? Nem értelek.
2016. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kérdező stílusilag rapper. Keress magadnak olyan lányt, aki elfogad, találsz majd úgy is.
2016. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Legyél rocker te is :D
2016. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, mint rapper egyértelműen hallottál már Höréről, és nagy tudományában a nőkről is tud tanácsot adni. Az ő szavaival élve:

"

Mind elmennek arra

És rázzák a fejüket a sok

.

.

.

Szarra!

"

Úgyhogy én a diszkóban próbálkoznék.

2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!