Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal is szokott így lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is szokott így lenni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult hogy megláttam egy szép lányt (ha úgy tetszik jo csajt) az utcán, megtetszett, de aztán megláttam hogy dohányzik, és azonnal elszállt bármi érdeklődésem iránta. Sportember létemre engem nagyon taszít ha dohányzik egy nő.
2016. jún. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát zavaró tud lenni :/
2016. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kiábrándít minden lányból:S
2016. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 beokay ***** válasza:
Lány vagyok, de velem is ugyanez a helyzet. Ha egy fiú dohányzik, az nagyon tud zavarni. De az a legrosszabb, hogy nagyon sokan cigiznek. :/
2016. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamiért engem a cigi az nem zavar, persze ha nem füves cigi, mert az viszont nagyon.

L

2016. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is taszít, ha egy fiú dohányzik.

L

2016. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!