Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés

Miért van az,ha írok egy lánynak,hogy pl.:Szia miújság,hogy vagy?,hogy telt a napod stb...

mindíg kivétel nélkül azt a választ kapom,hogy semmi különös,semmi extra stb..



Soha nincs egy normális válasz sem.


19/f



2016. jún. 16. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
tegyél fel normális kérdést...egy semmilyen kérdésre semmilyen választ fogsz kapni...én sem gondolom úgy, hogy érdekelné bármelyik fiút az hogy elmentem vásárolni, megcsináltam az ebédet, mert ezek tök átlagos solgok, tehát: semmi
2016. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
bocsi a hibakert telon vagyok
2016. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Fura :3.. Ha én megkérdezem, akkor ódákat zengenek és közben minden kis apróságra rákérdezek :3
2016. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem pl ha ilyeneket kérdez valaki van,hogy én is ilyeneket válaszolok,azért mert nemnagyon érdekel az illető,aki pedig érdekel annak bővebben szeretek:)
2016. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is rákérdeznék,de egy szavas válaszokra elég nehéz.



1.es,képzeld van olyan fiú akit érdekel hogy mit csináltál az adott napon,hogy telt a napod stb...

2016. jún. 16. 23:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig írjál neki többet,írjál helyette is,ha pedig nem akar írni akkor úgyse válaszol:)
2016. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van,DE szerintem egy beszélgetés akkor jó,ha mind két fél érdeklődik a másik iránt,viszont ezek az egy szavas válaszok nem alkalmasak normális beszélgetésre.



Beszélhetek én akár mennyit helyette,ha Ő/Ők nem képes/képesek normálisan válaszolni,jobb esetben kérdezni.

2016. jún. 16. 23:40
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát amúgy ezt én sem értem..amikor ezt megkérdezi tőlem a csaj őszintén szólva hirtelen csak annyit tudnák mondani , hogy lóf*z sem , mert álltalában ez történik velem:D De mindig kitalálok valamit, ha kell hazudok csak menjen tovább a téma...nőknél ez máshogy megy nekik ez nem normális kérdés, de gondolkozz női aggyal és ha ürességet érzel akkor rátapintottál a lényegre:D:D!
2016. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Lehet,h bele van fáradva a mindennapokba, és hirtelen nem is jut eszébe semmi extra, amiről úgy gondolná, hogy érdekelne téged. Sőt , lehet, hogy kb semmi nem jut tényleg az eszébe, mert annyira lefoglalja az iskola adott esetben minden gondolatát, hogy közben esetleg észre sem veszi, hogy él; és akkor a semmiről nincs mondanivalója, mert egyszerűen hiába is gyötörné magát, nem tud semmit mondani. Semmi nem jut az eszébe. Vagy semmi, vagy semmi olyan, amit érdemesnek tartana megosztani, vagy esetleg csak valami nagyon személyes, privát gondolat.
2016. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is utálom az ilyet, mondjuk sztem meg pont h az összes fiú ilyen xd

minimonológra egyszavas válasz...hát köszönöm xd

14/l

2016. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!