Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsan le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsan le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki folyamatosan képeket küldözget magáról és gondoltam azért csinálja, hogy megdicsérjem. Oké, megdicsértem, növeltem az egoját, de még mindig nem fejezte be. Legalább 50 képet küldött még magáról és ha nem válaszolok akkor ír valamit, beszélgetünk, ez tart kb 2 percig és aztán megint képet küldözget :D Közben a tudtomra adta hogy összejönne velem, de nagyon gáz ez az ember.

Most komolyan.. Az ilyeneket hogy lehet leállítani?


2016. jún. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza neki, vagy tiltsd le, vagy kapcsold ki a chatet neki. Számtalan lehetőség van ;)
2016. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban te vagy a hibás mert leállsz vele beszélgetni. Ha nem akarok beszélni valakivel akkor megmondom vagy csak simán nem írok. Tiltsd le és kész, ennyi.
2016. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írd meg neki h ez téged idegesít és h ha nem hagyja abba akk letiltod
2016. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd a f*ba.
2016. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!