Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire jönnek be a kövér csajok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány 170 cm magas, kb hány kilóig tartjátok szépnek?


Kort is írjatok!


17/L



2016. jún. 7. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A szépség nem a kilók számától függ. Egy 110 kilós lány is lehet ugyanúgy szép ha szép arccal és jó kisugárzással rendelkezik.

Ha az alkatot nézzük, akkor nekem személy szerint a ducibb, teltebb lányok mindig is egy kicsit jobban bejöttek, mint a vékonyabbak. Olyan lányok is tetszettek már akikre ténylegesen az lehet mondani, hogy kövér (Bár ezt csak félve teszem nehogy a feministák a fejemet vegyék ).

/Ezalatt a 100 kilós kategóriát értem/


Tehát nem tudom megválaszolni neked, hogy hány kilóig szép egy lány.


20/F (Jaj de gyorsan öregszem... :/ :D /

2016. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vonzanak

barátnőm csak 42 kiló, nagyon kívánatos

2016. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez a minimum:

[link]


Ő is nagyon bejön:

[link]


De a ha tényleg mindenben tetszik és beleszeretek is akkor ennél még jóval több is jöhet. :D A lényeg, hogy JÓL meglegyünk egymással! (20/F)

2016. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!