Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul folyton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul folyton?

Figyelt kérdés

Bocsi de fogalmam sincs melyik témába illik ez a kérdés, így ide raktam:D

Van egy fiú osztálytásam akivel 2 éve járok egy osztályba, és bár az elején is észrevettem hogy jobban figyel rám mint a többiek, de akkor sen értettem miért.Ő a "menő" csávókhoz tartozik az osztályban, sokszor iszik is, bulizgatós, egyáltalán nem az esetem.Főleg hogy nagyon bunkó,a saját barátnőjével úgy bánik sokszor mint egy kutyával.

Merthogy van egy barátnője is, aki gyönyörű és kedves,és tényleg igazi álombarátnő minden fiúnak. Sokszor érezzük azt hogy az a lányt meg sem érdemli ez a fiú, azok után ahogy bánni szokott vele.

Én ennen a fiúnak az ellentéte vagyok, csendes,jó tanuló, kedves és teljesen átlagos, semmivel nem tűnök ki a többiek közül.

Ez a fiú viszont sokszor idegesítően bámul, órákin is érzem hogy figyelnek, hátranézek és engem bámul azzal az átható tekintetével, nde semmit nem tudok leolvasni az arcáról.A múltkor a folyosón kaptam el a pillantását, attól a nézésétől végigfutott a hideg a hátamon.

Miért bámul? És miért jön néha oda hozzám jelentéktelen dolgok miatt?

Hiszen van barátnője, nekem meg nem az esetem.

16/l



2016. jún. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Most vagy valami értelmi fogyatékos vagy, vagy autista, de nem hiszem, hogy ilyen nyilvánvaló dolgot meg kell neked magyarázni.

A csávó sorozatgyilkos, és te vagy a következő áldozat.

2016. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, besírtam XD.

Lehet, hogy nem volt még különösebb tapasztalata ilyen téren a kis csajnak, ezért tette ki a kérdést.

Lehet teteszel neki, én a helyedbe lekoptatám, mikor legközelebb jönne hozzám.

Először utalgatnék rá, hogy legyen szives hagyjon békén, és ha nem menne, akkor egyszerűen nem venném számba, olyannak tekinteném, mind a levegőt.

Van de még sincs...

2016. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második énis 😂😂😂😂😂😂


Azért bámul mert tetszel neki lehet hogy téged akar másik barátnőjének. Azért bámul érzelem mentes pofával mert azt hiszi hogy ő Edvárd kallen te meg az ő Bellája XDDDDDD

2016. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megakar dugni
2016. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*Edward Cullen
2016. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, na te csak szórakozz az edvardos meséiddel XD.
2016. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,szóval megértelek.Próbáld koptatni,bár tapasztalat,nekem akkor sem hagyta abba(: Vagy igyekezz figyelmen kívül hagyni:)
2016. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De vicces kedvében van itt mindenkixd


Nem tudom, gondoltam rá hogy tetszem neki de kizárt dolog. Ő az osztály egyik középpontja, helyes, okos, bulizós, és gyönyörű barátnője van.

Én teljesen átlagosan nézek ki, feleannyira se vagyok annyira szép és aranyos mint a barátnője, és semmivel nem tűnök ki a többiek közül, elég csendes vagyok.

Mi a fenét látna bennem? Ez abszurd:D

Valószínűbb hogy sorozatgyilkos mint hogy tetszem beki:D

2016. jún. 4. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha legközelebb odamegy hozzád akk csak simán kérdezd meg h miért bámul
2016. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!