Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! A Baratommal 3 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! A Baratommal 3 hónapja vagyok együtt 16 éves és most lesz a névnapja vettem neki egy párnát "Imádlak" felirattal, plusz hozzá csokit. Ez az ajandek nem gaz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom kifejezetten megkért, hogy ne vegyek neki ilyen hülyeségeket. De te tudod, ha a barátodnak ez tetszik akkor nem gáz.
2016. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fiú lennék,én örülnék neki. Bár ne várd,hogy örökké a párnádon fog szunyókálni. A csoki viszont tuti nyerő :)
2016. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a párna inkább lányoknak,való ajándék.(:
2016. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz...de szörnyű.

Párna,bögre,kép,kulcstartó,bögre,törcsi mind valami gyökér írással...minden lány ezekben tud gondolkozni...hihetetlen.

Szimpla csoki elég. Ha meg mégis akarsz adni neki valamit csokin kivűl akkor valami ertelmeset vegyél.

Amik pár ezerből kijönnek:

Cigizik? Valami zura gyujtó, cigitartó

Sokat játszik? Vegyél valamit ami a kedvenc játékához kötödik (ez akár kulcstartó vagy ilyen izé is lehet)

Szereti a kocsikat/motorokat? Ezt összeködheted mással...bmw- gyujtó...stb érted

Nem sorolom tovább...lényeg , hogy valami használható/ehető legyen és áljon hozzá közel.

2016. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne keserítsétek már el szegény kérdezőt, az mondjuk lehet hogy nem a legjobb, de átlagba nekem is minden barátnőm ilyet adott a pasijának, szóval nem lógsz ki a sorból.

Habár ha legközelebbre kellene ötletek akkor például ha használ valamilyen illatszer, akkor vegyél olyat mint amilyet ő használ, én pl egyik barátomnak szülinapjára, kedvenc focistájával dedikáltattam egy labdát, akkor más ötlet ha van pl kedvenc együttes akkor koncert jegy, vagy ilyesmi :) De azért szerintem a párnának is ép úgy örülni fog :)

2016. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a lada a kedvenc auto markaja
2016. máj. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!