Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek miért nem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért nem tetszik ha egy lánynak rövid haja van?

Figyelt kérdés
Jó, tisztelet a kivételnek, de én úgy vettem észre hogy a nálam sokkal idősebb (25-30 éves) fiúknak tetszik. De mi van a 15-17 éves srácokkal? Nekik ez miért nem jön be?

2016. máj. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyire rövid? Vállig érő még oké, de annál rövidebb már számomra nem nőies...
2016. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem túl nőies. De ezen kívül más magyarázatot nem tudok mondani, egyszerűen nem tetszik. :)
2016. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ezen én is sokat gondolkoztam. De nekem pl nem áll jól a hosszú haj szóval én holnap levágatom váll föléig.. Majd meglátjuk, hogy lesz e pasim, de sztem nem ettől függ. Én is láttam már pl olyan srácot akinek hosszú volt a haja, de más miatt megtetszett:)

18/l

2016. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
25%
Ehjej . A mostani párom egy igazi szókimondó ember amilyenre mndig is vártam .. erre a kérdésre is kielégítő választ adott .. : " Te őrülnél neki ha nekem lenne hosszú hajam ?! -Nem . Na látod ?! És miért nem ? Mert általában a nöknek van hosszu haja ... Miért kéne a nőknek férfias külsővel rendelkezni ? " És valahol igzaza van . Mellé persze bohóckodásként megkérdezte ha rövid hajam lenne mit tépne szex közben ?! Na erre már nem tudtam válaszolni :)
2016. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ha egy lánynak rövid haja van és most lettem 18. (akár vállig érő, akár teljesen fiúsan rövid) Tök különleges, nem olyan mint minden más lánynak. Mondjuk az is igaz hogy nem sok lánynak áll jól, de akinek igen, az nagyon aranyos vele.
2016. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
szerintem nem szép a rovid haj. nem noies és nem is tetszik :D
2016. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bellatrix:3 válasza:
87%

Bár igaz, hogy én lány vagyok (és ez a kérdés a fiúknak, férfiaknak szólt), de nekem nem egy pasi mondta már, hogy mennyire jó, hogy rövid a hajam, mert így sokkal különlegesebb, és jobban talál a stílusomhoz.

Vannak akiknek ez tetszik és vannak akinek nem, ez így van rendben. :)

Szóval fel a fejjel rövid hajú csajok, nem maradtok pasi nélkül. :)

2016. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy állítja be és mekkora az a rövid. Pl. az égnek álló, annyira nem hosszú hogy lógjon legalább egy kicsit, de annyira nem rövid hogy fixen álljon, attól rosszul vagyok. Én egyébként a lányon hosszú hajpárti vagyok.
2020. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!