Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez baj? Tetszik kinézetre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez baj? Tetszik kinézetre egy sztár

Figyelt kérdés

Nekem nem tudom miért de nagyon megtetszett Elvis Presley és tudom meghalt meg amúgy is hülyeség... De én nagyon helyesnek tartom őt a képek alapján és van 30 darab kép róla a telómon. Magamelé is képzelem és azt is elképzeltem hogyan táncolnánk sétálnánk...stb egy kis életet képzeltem el vele de nem megszállottan mindig hanem csak egy héten egyszer vagy ritkábban szoktam ezeken gondolkodni( pl nekem írta a dalait) Ez most nagyon nagy baj?

14 éves lány


2016. máj. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg minél többet kimozdulni, így addig sem fogsz erre gondolni.
2016. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy kell neked egy doktor

Viszont egy barát igen.

2016. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!