Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne ez? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne ez? (Lent)

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet kicsit bonyolult, valamelyik nap már tettem fel ezzel kapcsolatba egy kérdést. Nem szeretném ugyanazt a sztorit leírni, ezért belinkelem azt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

Szóval a jelenlegi kérdésem ez lenne: a barátnőm az én kérésemre beavatta a dologba a barátját. Aki azt javasolta, hogy hozzunk létre messengeren egy csoportot négyünknek ahol van lehetőségem beszélni vele, és mégse csak úgy a semmiből kell ráírnom. Én nem tudom, ez jó ötlet e. Állítólag a srác egy őrült, sose fogy ki a szóból, úgyhogy témából talán nem lenne hiány. Kicsit félek, nem tudom mennyire jó ötlet ez. Véleményeket, tanácsokat várok értelmes emberektől! Köszönöm előre is :)



2016. máj. 14. 18:04
 1/8 anonim válasza:
Hiányzik, hogy a telefonod a napi négy-öt "csirip" helyett egész nap visítson? Nem jó ötlet.
2016. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A telefonom rezgésre van állítva, nem visít. Meg a barátnőmmel rengeteget beszélek, vagyis inkább chatelek, szóval az értesítések engem egyáltalán nem zavarnak.
2016. máj. 14. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, de annak hogy loloznak, mi köze van ehhez? Amúgy nagyon jó ötlet szerintem, bár nem értem hogy tetszhet ennyire, hogyha még nem is beszéltél vele egy szem szót se. Érzelmek biztosan nincsenek, csak már vágysz valakire.
2016. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: köszönöm a válaszod, tényleg hasznos. A lolt csak azért írtam bele, hogy onnan ismerik egymást. De a barátnőm és a barátja az osztálytársaim mindketten.

Én sem értem, ezért tettem fel azt az előző kérdést. De igazad lehet, hogy csak vágyok valakire. Mindenesetre szeretném megismerni.

2016. máj. 14. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs gáz vele, ha meg szeretnéd ismerni, csak ne képzelj bele egyből mindent. Kezdj el vele beszélni és ha tényleg tetszik akkor tudod mi a dolgod, sok sikert 3as voltam
2016. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kepzeld anno 15 evesen enis jatszottam egy jatekot a baratnommel, ami online volt. Es "talalkoztunk " a jatekon belul 2 sraccal, mivel en utaltam az egyiket, de a baratnomnek bejott, ezert gondoltam osszehozom oket, az nap este csak ketten maradtunk fent es beszelgettunk, annyit beszelgettunk a multunkrol es a erzesinkrol, hogy mindketten megtetszettunk egymasnak. O is nagyon orult volt, es sokat beszelt, persze en is, ugyanolyanok voltunk, osszejottunk a neten, en sokaig huztam az ismerkedest mielott talalkoztam vele, es meggyozodtem rola, hogy nem csak az kell neki, igazi szemely-e, szinte mar termeszetes volt, hogy szerettuk egymast talalkozas nelkul, amikor lejott akkor minden zokkenomentesen ment, mintha 1000 eve ismertem volna, imadtam ot, es o volt az egyik legjobb ember az eletemben. Egybekent koztunk 130 km volt, de valamikor o jott le, valamikor en mentem el hozza. :)

2016. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah es 2 evig voltunk egyutt, de mai napig szeretjuk egymast nagyon, fontosak vagyunk egymas szamara, de ha te nem szeretnel komoly kapcsolatot tole akkor ez nem szamit, de az biztos, hogy en bannam, ha akkor nemet mondok neki. :)
2016. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!