Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Vagy valami más?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Vagy valami más? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolámban.9 edikes vagyok.Ő 10 edikes.

Miota meglattam nem tudom elfelejteni.Nem is beszeltem meg vele es nem is ismerem de nagyon hianyzik.Mar sirtam is miatta ès allandoan szomoru vagyok ès nem tudom,hogy most akkor mi is ez.Szerelem? Vagy valami mas?



2016. máj. 14. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Vonzodas
2016. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sírni miatta? De miért? :)


Van ugyan szerelem első látásra szerintem, de - így pár évvel idősebb szemmel - ez 15 évesen máshogy néz ki. Ilyenkor az érzelmeid nagyon hullámzóak, egyik pillanatban az ember ezt érzi, máskor meg azt. Szerintem ez plátói. :)


A szerelemnek több fajtája, lépcsőfoka van. Van, amikor beleszeretsz valakinek a külsejébe - mint most te - , és van, amikor már a személyiségébe, és a külsejébe is egyaránt, majd van a beteljesült szerelem, és később az alakul át szeretetté, szerelemmé, amilyenek a boldog házaspárok.


20/L

2016. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!