Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fél a srác?

Figyelt kérdés
Egy sráccal majdnem összejöttünk, de a végén nemet mondtam neki, mert nagyon elszaladt vele a ló, és beképzelt lett. A visszautasítás után nagyon megváltozott jó irányba. Én közben összejöttem egy másik fiúval, de ő csak várt rám(mondta is másnak). Na most a barátommal szakítottunk, de ő ezt nem tudja még. Nekem nagyon imponál, hogy csak miattam változott meg ennyire, és látszik is rajta, hogy tetszem neki. Viszon nem próbálkozik be, nem hív el sehova. Most lehet arra fogni, hogy úgy tudja még van barátom, de előtte sem próbálkozott be ilyen szempontból. És most félek, hogy jön a nyár és elfelejt. Mit tudnék csinálni? 15/l 15/f
2016. máj. 13. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen hiszen visszautasitottad, lehet batrabb lenne ha tudna vege a kapcsolatodnak, de, ha szeretnel valamit akkor kezedemenyezz-nyiss fele te, hiszen te mar neki egyszer nemet momdtal.

Bocsi az ekezetekert.:)

2016. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Missis Madam válasza:
Lehet nem akkar beprobálkozni ,merrt tudja ,hogy van barátod
2016. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!