Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy csók is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csók is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 18:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mielőtt vagdalóztok csak úgy mondom,hogy rajta kaptam a barátomat egy lánnyal csókolózni,azzal nyugtatgat hogy ez csak egy csók volt és nem jelentett neki semmit,de nem tudom.
2016. máj. 8. 20:00
 12/20 anonim válasza:
ha jelentet neki,ha nem..akkor is megcsalás..csak gondolkoz,ha megbocsájtod neki,nem fogja megtenni ujbol?vagy hogy kövi t9bb lesz mint csok?.. hidd el,hogy megfogja,másik,ha tényleg szeret akkor nem tette volna meg..ennyi
2016. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ≠színvonalasan tudjátok csinálni ebben a "Tini párkapcsolatok" témakörben... A vérnyomásom is leesik mindig olyanokat olvasok. Igazi fertő.
2016. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
7-es és 12-es.Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.A többieknek meg küldök egy taps vihart,az intelligencia kiveri a biztosítékot,hogy egy normális választ nem tudtok adni.És igazatok van,tényleg süllyed a színvonal.
2016. máj. 8. 22:41
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt általános iskolában kellene tanítani. Mármint hogy mi számít megcsalásnak és mi nem. Szexuális természetű tevékenységeket kizárólag a párunkkal végzünk monogám kapcsolatban. Amennyiben ez mégis máshogy történik, akkor megcsalásról van szó.


Nem jelentett semmit... Akkor minek csinálta?

2016. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Megegyezés kérdése. Vannak olyan párok, ahol ez még bőven belefér a flörtbe, máshol szakítással ér fel. Neked kell eldönteni, hogy hogyan kezeled a helyzetet.
2016. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nálam jobban megcsalásnak számít mintva szex. Szexelni érzelem nélkül is lehet. Pl az én barátom utál csókolózni és nem is nagyon tud. Éppen ezért ritkán szoktunk csak. Viszont ha tudomásomra jutna hogy smárolt egy másik csajjal hát az sokkal jobban fájna mintha csak úgy megdugná.... persze mindkét esetben kidobnám
2016. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
xd normális választ majd normális kérdésre kapsz..
2016. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
BŐVEN. már egy erősebb flört is (érzelmi megcsalásról nem is beszélek....)
2016. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát nem tudom, de annak igaza van, hogy egy flört is megcsalásnak számít. Detto nálam sem férne bele, mégcsak az sem, ha a barátnőm intim dolgokrol beszélgetne egy másik faszival. Szerintem nem kell konkrétan mégcsak csókolózni sem, vagy szexelni sem a párodnak egy harmadik féllel, hogy megcsaljon. Épp elég ha flörtöl, ha úgy nézi, hogy kiesik a szeme , vagy ha csak egymásra mosolyognak, nálam már az is elég, és épp azért, mert ha van flört, akkor már megvan a hajlandóság arra, hogy a jövőben félre fog kacsintani. Szerintem ha valaki szeret valakit, akkor még csak nem is szemez egy harmadik féllel, vagy nem is flörtöl. Akármilyen undorito a világ nálam ezek már nem férnének bele... 24 /F
2016. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!