Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet annak az oka,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet annak az oka, hogy az a fiú aki nekem tetszett és én is tetszettem neki hirtelen 360 fokos változásban ment át és most hozzám se szól. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kell hozzá külön ok, de ha ilyen, akkor inkább tegyél le róla van még egy-két normális fiú próbálkozz náluk, amúgy ez a leírás a "pávák" többségére pontosan illik, ha olyan a srác ne várj tőle többet...
2016. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Bocs de 180fokos változásra gondoltál(nem kötekedésből csak kijavítottalak)
2016. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pál fordulat :)


Egyébként, lehet, hogy csak játszott veled és nem is tettszettél neki úgy igazán. De beszéltetek is, vagy csak írtatok egymásnak?:)

2016. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet félreértett vagy hallott valamit ami eltántorította tőled, vagy lehet te adtál rá okot ugyanis így voltam én is egy lánnyal de ő nagyon finoman elutasított először ami után én nem bunkó módon tudomásul vettem és lezártam vele a kapcsolatomat. Utána egy kis idővel még próbálta mi sem történté tenni a dolgot és ismét közeledett de már nem foglalkoztam vele, lehet ő is így gondolja most mint te, ezért mondtam, hogy lehet történt valami ami miatt visszalépett.
2016. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!