Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért tiltott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem... Jó, szerelmes vagyok belé. Évek óta ismerjük egymást, közel lakik hozzánk, de nem igazán haverkodtam vele régen. Én 15 éves vagyok, ő pedig 13. Az a helyzet, hogy pár hónapja megmondtam neki személyesen, hogy szeretem. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, ezért inkább nem vártam meg, amíg reagál. Gondoltam, ha egyáltalán nem tetszem neki, hagyom hogy elfelejtse az egészet, és kész. Én nem tettem azután semmit, de ő pár nap múlva küldött nekem egy szivecskét (Facebookon). Én is visszaküldtem neki egyet, gondoltam, miért ne? Már úgyis tudja, hogy szeretem. És ő mégegyet vissza. Utána pedig meg akartam kérdezni, hogy miért küldte, de nem válaszolt. Egy hónapig. Ezután ismét rákérdeztem, ő pedig azt írja, hogy van csaja és hagyjam békén (utólag kiderült, hogy ezt csak hazudta). Az én kérdésem az volt, hogy akkor miért nem neki küldi a szíveket? Erre az ő válasza annyi volt, hogy küldött nekem még egy szivet... Egy hét múlva megint megkérdeztem, hogy mire ez az egész, erre ő letagadta, hogy valaha is küldött nekem valamit. Hagytam őt megint egy darabig, közben a suliban folyton a sarkamba van, mindig mintha szemmel akarna engem tartani, vagy valami... Ha elmegyek az épület másik felébe, csakhamar ő is odamegy. De hozzám nem szól semmit, csak halkan sunnyog.

Szóval utoljára rákérdeztem körülbelül egy hete, hogy miért küld nekem szíveket, és utána miért tagadja le... Erre ő benyomott egyet ismét. Gondoltam, mit veszítek? Visszaküldtem én is egyet. És mit csinál? Megírja, hogy ne küldjek neki ilyeneket, és letilt Facebookon. Barátnője biztosan nincs, ez tény, de akkor miért csinálja ezt? Ha utál, ha egy zaklatónak tartana, akkor miért küldött szíveket, és miért koslat utánam? Mióta elmondtam neki, hogy szeretem párszor hetekre deaktiválnom kellett a felhasználóm, talán azt hihette, hogy letiltottam? Talán megharagudott rám valamiért? Vagy csak szimplán hülye?

Elég hülye helyzetbe kerültem, kérlek ne rontsa senki tovább a kedvem... Ha tudtok normális, kulturált emberhez méltó választ adni nekem, azt megköszönöm, de ha nem akkor hagyjátok figyelmen kívül ezt a kérdést.


2016. máj. 5. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy taknyos 13 éves kisfiú...
2016. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megnevetettél :D Szívecskét küldött aztán én is aztán ő is.... Huuu de izgi :D Bocs de 15vagy ő meg 13. Hagyd a fenébe és legalább TE nőjj fel a saját kommunikációs szintedre
2016. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont, az első hozzászólónál. Hagyd a sunyiba, keress egy idősebb, érettebb fiút, ne gyerekekkel kezdj ki.
2016. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Juj akkor most a lány haverom szerelmes belém mert szívecskét küld barátilag?Nőjetek fel.!
2016. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy letiltott... Ilyenekkel nem is érdemes kezdeni. :) keress egy veled egyidős vagy egy-két évvel idősebb srácot aztán hajrá :)
2016. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thomika20 ***** válasza:
100%
Nevetséges, mit tudsz látni egy 13 éves fiúban?
2016. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy szivecske nem azt jelenti hogy összeházasodtok és lesz 2 gyereketek
2016. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ez a szivecskes dolog mar bocs de tenyleg eleg vicces :D en nap mint nap kuldok a fiubarataimnak sziveket meg ok is nekem es nincs koztunk semmi senkivel se:D
2016. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!