Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a borostáról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a borostáról?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig megnézem azokat a fiúkat/férfiakat, akiknek borostájuk van. Persze az én korombelieket, vagy picit idősebbeket. :D

Lányok, ti mit gondoltok róla? Nektek bejön?

Fiúk, és ti mit gondoltok? Szeretitek? 'Kényelmes'? Mit szólnátok, ha a barátnőtök megkérné, hogy növesszetek? :)

17/L


2016. máj. 4. 10:18
 1/10 anonim válasza:
Én imádom! Bár a barátomé inkább már a szakáll felé húz, viszont nekem ez is tetszik. Legalább nem szúr :D 18/l
2016. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön nagyon, a pasimnak sincs gondja vele, nem zavarja. Főleg, mióta tudja, hogy nekem tetszik. 23/L
2016. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmmm :D Hát nekem pár lány mondta, hogy növesszek szakállat, mert jó lenne :D, így elkezdtem.

Már nagyjából 20 erőteljes, jól látható szőrszállam van :D és hát nagyon tetszik.. Imádom. Nem is tudom, hogy élhettem ideáig szakál nélkül. A bajuszomat néha levágom, de általában hagyom, hogy gyengébben látszódjon, mivel babaarcom van, így ezzel tudom kompenzálni :D Szóval én szeretem magamon. Oh olyan kecske szakáll féleségre gondoltam az állnál, ha nem lett volna világos :D, de egy egybenőt arcszörzet sem lenne rossz :)

17F

2016. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem. Nagyon kevés férfinak áll jól. Sokan ápolatlannak néznek ki vele. De nyilván van, aki jól néz ki vele.

A másik meg, hogy nagyon szúr. Rossz úgy csókolózni, odabújni.

Vagy legyen sima, vagy pedig legyen rendes szakáll.

2016. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jól áll.
2016. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arctól függ hogy kinek áll jól., de egy férfinak szerintem nagyon is jól áll. Férfiasabbá teszi .. Viszont a szakállt valahogy nem bírom...
2016. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jó, szeretem, pattanásheget eltakarja.

23f

2016. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem. Kényelmes.
2016. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jol all egy ferfinak,igazi elegans,ferfias behatast kelt ;)
2016. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy fiún van borosta, de nem mindenkinek áll jól. Karakteres arccal, sötét hajjal és szemmel, illetve barna bőrrel álom kategória. De mondjuk egy szőke, fehér bőrű, átlagos arcú fiún már tök máshogy áll. (Bár a szőke, fehér bőrűek alapból nem tetszenek.)
2016. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!