Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén. Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha egy fiú részegen több csajjal is smárol, akkor az mekkora ,,menőség",viszont, ha egy lány csinálja ugyanezt fiúkkal, akkor az a lány mekkora r.banc?
2016. máj. 3. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Csak a kulcsos hasonlattal tudok jönni...


Képzelj el egy kulcsot ami minden zárat kinyit.. király kulcs, mi?

És egy zár amit minden kulcs kinyit... az egy elég szar zár valljuk be.


De viccet félretéve, fiúként én se szeretem ezt.

2016. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy valaki ezzel fog jönni..De szerintem a lányoknak is ugyanolyan joguk van a dolgokhoz,őket mégis lenézik, ha ilyesmit csinálnak..
2016. máj. 3. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert egy olyan kultura es tarsadalom alkotta a tortenelmunket, melyen belul a no elnyomott fel volt (most az egesz eu kilturara gondolok). Vannak pl olyan afrikai torzsek, akiknek tok normalis ha egy no tobb csavoval kefel, mig olyan is van, ahol a noket megcsonkitjak odalent, hogy ne tudjak elvezni a szexet.


Reseszemrol szerintem ugy lenne a fer ha mindenkit ugyan ugy itelnenk meg. En pl ugyanugy elitelek egy erkolcstelen fiut mint egy erkolcstelen lanyt. Nem teszek kivetelt, es altalaban egy ilyen sracnak esellye se lenne nalam, mint ahogy egy ilyen lannyal nem kotnek baratsagot.

2016. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, valamilyen szinten igazad van, de szerintem túlkomplikálod ezt a tipikus "elnyomott nő" szöveget. A szitu mindössze annyi, hogy egy jó csajra a buliban csomó pasi rányomul, ergó 0 erőfeszítéssel feküdhetne össze sok sok sráccal, míg a srácnak a buliban "meg kell szerezni" a csajt, ami elég nehéz is lehet ha az a csaj nem a tipikus ribi, azaz erőfeszítést kell tennie, és ezért menő ha a pasi sok csajt fektet meg, mert mutatja h mennyire vonzó személyiségű, és mennyire "ügyes", míg ha egy lány csinálja ezt, az csak annyit mutat meg a csajról, hogy full könnyen kapható, és ilyen lány max 1 éjszakára jó ;)
2016. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert most ez felel meg a társadalomnak.

Aki picit érettebb gondolkodású, túl tud ezen lenni, és rájön, hogy mindkettő eset kissé beteges, de ugyanakkor érthető, hogy bódult állapotban gátlástalanul kiélik a rejtett vágyaikat, keresik az izgalmat, vagy éppen az önbizalmukat(akkor azt épp nagyon rossz helyen :) )

2016. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!