Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bulizni akar nélkülem!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bulizni akar nélkülem!?

Figyelt kérdés

18/L

Mar 2 eve egyutt vagyunk! Mielott ossze jottunk volna o rengeteget jart bulizni, az az igazi naponta valtogatom a lanyokat pasi volt! De miota velem van meg valltozott es tenyleg szeret, nem csajozik nem jar bulizni! Igazabol a 2 ev alatt ha volt is csak velem kissebb hazibulikban! Most be nyogte hogy o el fog menni a haverokkal bulizni! Es en hat kifejeztem a nem tetszesemet! Termeszetesen nem szeretnem porazon tartani es en azt meg ertem hogy kell neha a szabadsag de ugy erzem ilyen szempontbol nem tudnek benne megbizni! Felnek hogy ha iszik, akkor igen is meg csalna hiaba alitja az ellenkezojet! Kerte hogy de bizzak meg benne nem fog megcsalni, es bizzak meg benne hisz a 2 ev alatt nem adott okot hogy ne bizzak! Es amugy meg bizok benne, csak ilyen helyzetben nem! Persze jott azzal hogy menjek en is akkor vele de tudom hogy akkor sem ereznem jol magam mert ha nem is akarok mindig a feltkenykedesemmel elrontani mindent iszonyuan zavarna hogy ott vagyok mellette o meg bamulja a p..ajukat azt sem tudjak hogy razzak lanyokat..

Nem szeretnem ha el menne mert utanna nem tudnam el hinni ha azt mondana hogy nem tortent semmi..:/ mit tegyek?



2016. ápr. 19. 17:10
 1/6 anonim válasza:
Nincs olyan közös barátotok aki elmegy a buliba vele? Mivel akkor megkérhetnéd, hogy figyeljen rá. És sajnos a pasidnak valahol igaza van. A bízalom esélyét ilyen szempontból is meg kell adni. Megértelek, de bíznod kell benne. Másfelől meg ha mondom van olyan baratja akit ismersz és ott lesz kérd meg, h tartsa szemmel egy kicsit. Ennyit tudok javasolni.
2016. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztaban vagyok hogy nem kellene hogy ketelkedjek benne mert nem adott ra okot es teljesen igaza van!! De azert is neheziti meg a dolgom mert ismertem elotte mar jo par evvel hogy ossze jottunk es tudom milyen volt es nehezebb igy bizni benne!! Kozos barattal menne bulizni ezert is gondolom ha tortenne is valami, sem azert nem mondana el mert nem akarna hogy rosszul essen es szakitsak vele mert megcsalt sem a baratjat nem arulna el! De koszonom szepen a valaszodat! Ment a zold kez!:)
2016. ápr. 19. 17:53
 3/6 anonim válasza:

Hadd menjen!!! Ez nagyon fontos!!! Mondd meg neki, hogy átgondoltad, és hogy igazából hülye voltál, hiszen nagyon megbízol benne, és tudod, hogy eszébe se jutna 'rosszalkodni'. A fiúknak kell a csordaélmény!!!


Engedd el, és menj el addig a barátnőiddel valahova, akkor lesz ki támogasson, ha ideges lennél.

2016. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oke ez mind szep es jo! Biztosan jol esne neki, de viszont nem szeretnek neki hazudni sem! Igazabol nem! Egyaltalan nem lennek nyugodt es nem lennek benne biztos ha tortenne megis csak valami akkor el mondana..

Sajnalom hogy ilyen vagyok mert en tenyleg szeretnek egy jo baratno lenni de nem akarok sem neki sem pedig magamnak hazudni! :(

2016. ápr. 19. 21:42
 5/6 anonim válasza:
Meg késve bár, de azért elmondom, h ebben igazad van. Nem jó ha magadnak és másnak hazudsz. Szerintem ha nem fogod elengedni, sosem tudhatod meg, hogy tényleg megbízhatsz e benne, bármilyen helyzetbe.
2016. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megbeszeltuk azota, es mar nem is akar el menni bulizni!:D hozza teszem ezt azutan mondta miutan meg beszeltuk es mondtam hogy igy sokkal jobb es nyugodtan menjen ha szeretne igy legalab be bizonyithatja azt hogy tenyleg nem csal meg!

Azt mondta hogy o nem is szeretett volna nelkulem menni mert tudta volna hogy mig o jol erzi magat addig en itthon nem alszok es idegeskedek szoval ha ment volna is csak velem, de azt mondta tartunk inkabb egy osszebujos estet mint hogy a tomegbe ne halljak egymast es be rugjanak a penzt meg el szorjak :D

Es meg beszeltuk ha lesz valami kisebb bal vagy valami majd oda el megyunk a haverjaival, de mondtam hogy en ragaszkodom hozza hogy menjen nelkulem es erezze jol magat, ha valami olyant csinal amit nem kellett volna szeret annyira hogy utanna nem tudna a szemembe nezni anelkul hogy ne mondana el! :)

Koszonom szepen a valaszokat! Nagyon aranyosak vagytok hogy szantatok ram idot! :) :*

2016. ápr. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!