Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit egy buliban ismertem meg meg oktoberben, utana nehany hettel ramirt. Azota kisebb szunetekkel folyamatosan beszelunk. Igazabol nekem van baratom (olyasmi), de o ezt nem tudja. Olyanokat mond, hogy, azert irt ram, mert "remelte hogy lesz valaki, aki hasonloan erez es gondolkodik", "gondolta megerthetjuk egymast", szoval "nagyon kivancsi volt ram". Neha nagyon aranyos dolgokat szokott mondani.:) Es nem tudom, igy egy kis ido elteltevel megtetszett.:( De a minap ugy koszont, hogy "csa ((becenevem))", ami kicsit rosszul esett. A masik dolog, hogyha ramir szinte majdnem mindig megemliti, hogy "azert irt, mert unatkozott".

Ezutan elkezdtem vele bunkozni, regebben is sokat voltam vele bunko, mert neha nagyon rosszul esik, hogyha eszembejut, hogyha nem unatkozna nem is irna ram. Kerdezte, hogy mi a baj, meg, hogy megsertett-e, de nem valaszoltam ra, hanem lekoptattam. Ezutan ket nappal rairtam, hogy ne haragudjon, de nem valaszolt. Nem tudom mennyire fogalmaztam erthetoen:D szerintetek tetszem neki? Most mit csinaljak?

Koszonom, ha vegigolvastad.:) Es bocsi, ha ertelmetlenul fogalmaztam.


2016. ápr. 19. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magadnak astal godrot es bele is ugrottal. Meg kellett volna neki mondani, hogy nem tetszik, ahogy koszon. Es ha annyira fontos vagy neki, akkor nem koszont volna tobbe igy. Viszont most elegge bunko voltal es a rosszabbik oldalt valasztottad. Irj ra meg egyszer es kerj bocsanatot, de fejtsd is ki. Ne csak annyi legyen, hogy bocs.
2016. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A vegen ott van😄
2016. ápr. 19. 16:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Oke koszonom.:)
2016. ápr. 19. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok alapjan amit leirtal, nem feltetlenul kell arra kovetkeztetni, hogy bejossz neki. Lehet, hogy ilyen kedves a termeszete. De ha annyira tudni akarod, akkor kerdezd meg tole nyiltan, mashogy ugysem fogod megtudni.
2016. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Még így sem teljesen világos. Azt mondtad, hogy van barátod, mégis úgy írsz erről a fiúról, mintha az összes gondolatod körülötte forogna. Akkor miért nem szakítasz a barátoddal? Ja, hogy ez ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon működő kapcsolat? Az gáz.
2016. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ő bunkó, te meg buksz a bunkókra.

Összeilletek.

2016. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátod vagy ez a pasi a fontosabb neked? Ha a barátod, akkor rázd le, ha ez a srác, akkor meg mondd el neki, hogy bejön neked!
2016. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lanykent nem szeretnek en kezdemenyezni.
2016. ápr. 19. 17:58
 10/11 anonim válasza:
A baratoddal milyen a kapcsolatod? Irj privit, probalok tanacsot adni.
2016. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!