Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnek tőlem a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnek tőlem a fiúk?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Szőke hajam van, ilyen meghatározhatatlan színű szemem, átlagos alakom... Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Tudom hogy én is neki, mert mindig megbámul suliban, meg a haverjai is mindig mondják neki, hogy 'nézd, itt a szerelmed'. De nem lép semmit. Ahogy más se. Már több srác is eljátszotta velem ezt, hogy folyton csak nézett rám, nekem is bejött, de nem lett semmi. Amikor 12 éves voltam, a végzős 18 éves fiúk mondták rám, hogy én nagyon szép lány vagyok/leszek. A barátnőim is mindig azt szokták mondani, hogy az lehet a baj, hogy túl elérhetetlennek tűnök, és ezért nem mernek megszólítani. Én egyébként nem tartom magam különösen szépnek, inkább átlagnak. Ezzel mit tudnék kezdeni? Visszajelzést mindig adok, ha rámnéznek általában visszamosolygok, és köszönök is. Annyira népszerűnek se mondanám magam, mondjuk sok barátom/barátnőm van, de én inkább a jó tanulók közé tartozom. Miért nem mer senki megszólítani?
2016. ápr. 19. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Na majd elolvasom erre ki mit mond:D

Szerintem amúgy eljön majd a te időd:)

2016. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak töketlenek és nincs annyi vér a pucájukban, hogy odamenjek hozzád.
2016. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos félnek, lehet tudják hogy nem vagy olyan akit megkaphatnak hanem küzdeni kéne érted, de mivel megszólítani sem mernek így küzdeni sem fognak érted hogy velük legyél.
2016. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik neked, miért nem mész oda TE?
2016. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de én a szép lányoktól nem Félek, egyszerűen lehet nem vagy elég nyitott, ha nem keresed te is a párbeszédet, ha nem nzel és mosolyogsz rá, akkor bizony ne várj csodát.
2016. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat:) Egyáltalán nem vagyok félénk, vagy zárkózott, bárki felé tudok nyitni. Van hogy csak úgy ok nélkül mosolygok, és szeretek az emberek szemébe nézni. És #4, lehet hogy régimódinak találsz, de azok közé tartozom, akik úgy gondolják, hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Ha valakivel csak barátkozni akarok simán odamegyek hozzá beszélgetni.
2016. ápr. 19. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha küldenél priviben egy képet magadról...talán tudnék segíteni. Talán tényleg túl szép vagy ahhoz, hogy bárki oda merjen menni. Talán valami más van.

Tényleg érdekelne a kép:) !

2016. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban lehet annak valami alapja hogy tényleg túl szép vagy. Viszont nem tudom itt mennyire éri meg véleményt kérni mert többségében elég érdekes fazonok használják az oldalt.
2016. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár ismernélek. Most már tudnám hogy nem is kell tőled félni...17F
2016. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az egy dolog hogy egy fiú kezdeményezzen azzal semmi gond, csak előbb váltsd zöldre a lámpát hogy lehet menni :)
2016. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!