Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak az utcán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak az utcán?

Figyelt kérdés

Azt hittem beképzelem. Viszont mikor valakivel sétálok sokszor mondja az illető, hogy mindenki engem néz.

Teljesen átlagos a kinézetem, alakom sem a legjobb (lapos a popsim, a lábam sem formás, a mellem átlagos méretű). Nem öltözködök sem kihívóan, sem extrémen. Akkor mégis miért bámulnak meg mindenhol? Fiúk, lányok egyaránt. Nem viselkedek furcsán, nem nézek ki furcsán, semmi. Nem értem.



2016. márc. 30. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos szép az arcod, tetszel nekik. :) Én sem vagyok egy bomba nő, mégis sokan megnéznek és tetszem nekik.
2016. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Velem is ez szokott lenni. :) Sokan azt mondták nekem, hogy a kisugárzásomba lehet valami, ami vonzza a tekintetek...1-2-en pedig az arcomat dicsérték. Szóval szerintem nálad is ilyesmik miatt lehet. :)
2016. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk engem idegesít. Mint amikor megyek görkorival és az egyik dudál, a másik villog, a rendőrök megnéznek, de várjál a legnagyobb amikor a cig@ny látja, h megyek és megáll és néz #@!#&

komolan pénzt kérnék a látványért!

2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem az a tipikus tömeg lány vagy mint a legtöbb csajszi manapság, vagy a kisugárzásod miatt figyelnek fel rád.:)
2016. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy téged legalább megnéznek. . . :)

Egyebkent lehet leértékeled magad, és valóban jól nézel ki.

2016. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan megnéznek, főleg mikor görkorival megyek. Mintha földönkívüli lennék...:(
2016. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ti! Igen, Ti itt... -akiket mindenki megnéz...

Ruha van rajtatok?

:D

2017. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!